”Wieczór Wybrzeża” w wersji internetowej

Polskapresse uruchomiła kolejny lokalny serwis informacyjno-społecznościowy, Wieczorwybrzeza.pl. Nazwą oraz treścią serwis nawiązuje do ”Wieczoru Wybrzeża” wydawanego w wersji papierowej w latach 1957-2001.

W pamięci mieszkańców Pomorza ”Wieczór Wybrzeża” pozostaje pismem lekkim, zawierającym wiele ciekawych, niebanalnych informacji. Zawsze był blisko problemów mieszkańców regionu i często stawał w ich obronie. Właśnie do tych wartości staramy się nawiązywać tworząc nasz serwis – mówi Artur Kiełbasiński, menedżer w regionie odpowiadający za rozwój serwisów kontentowych.

Na stronie czytelnicy znajdą lokalne ciekawostki, informacje kryminalne, plotki o gwiazdach, komiksy oraz teksty, zdjęcia i filmy zamieszczane przez użytkowników.

Obecnie Wieczorwybrzeza.pl promowany jest w „Polsce Dzienniku Bałtyckim” oraz na serwisach internetowych Polskapresse: Naszemiasto.pl, Polskatimes.pl oraz w pozostałych edycjach on-line dzienników regionalnych Polskapresse. Serwis powstał na platformie Dzielnicowo.pl.

źródło/autor: Polskapresse

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu