Zagraj o iPoda z Tiwi.pl

Marzysz o najnowszej wersji iPoda? Spróbuj koniecznie swoich sił w konkursie organizowanym przez serwis Tiwi.pl. Zaledwie kilka prostych kroków może dzielić Cię od atrakcyjnej wygranej.

Dla maniaków telewizyjnych, i nie tylko, serwis Tiwi.pl przygotował prosty konkurs z atrakcyjną nagrodą. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zalogować się do serwisu lub założyć konto – jeśli jeszcze go nie mamy, a następnie odpowiedzieć na krótkie pytanie. Dla wielbicieli telewizji nie będzie ono stanowiło większego problemu. Na internautów, którzy zdecydują się na udział w zabawie, czeka iPod Nano 5-tej generacji.

Konkurs potrwa do 31 maja br. Szczegóły zabawy oraz pełen regulamin dostępne są na stronie Tiwi.pl.

Tiwi.pl to jedyny serwis z interaktywnym programem TV, który posiada pełną ramówkę wszystkich stacji widocznych od razu na pierwszej stronie. Dzięki temu można szybko sprawdzić, co jest aktualnie emitowane w telewizji bez czasochłonnego przechodzenia przez kilka podstron. Dodatkowo, po najechaniu kursorem myszki na tytuł programu, wyświetla się jego skrócony opis.

Aby maksymalnie uprościć nawigację na stronie oraz skrócić czas wyszukiwania ulubionych programów, Tiwi.pl posiada dwa użyteczne rozwiązania:

  • wygodne menu dolne z alfabetycznie posortowaną listą wszystkich stacji,
  • zaawansowaną wyszukiwarkę, znajdującą pożądany program już po wpisaniu kilku pierwszych liter.

Atutem Tiwi.pl jest możliwość stworzenia własnej wersji serwisu. Zalogowani użytkownicy sami decydują, które stacje i w jakiej kolejności mają być wyświetlane. Mogą także dodawać wybrane programy do listy ulubionych, widocznych w zakładce „Twoje ulubione” lub korzystać z rekomendacji innych użytkowników – programy z najwyższą notą znajdują się w zakładce „Najwyżej oceniane”.

Aby nie przeoczyć emisji ulubionego filmu czy serialu, Tiwi.pl umożliwia ustawienie wygodnego, darmowego przypomnienia na e-mail. Natomiast wersja przystosowana na telefon komórkowy pozwala śledzić aktualny program telewizyjny z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

źródło/autor: Tiwi.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu