Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny i Infovide-Matrix szkolą z metodyki zarządzania projektami PRINCE2

Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny (SPNT) wraz z firmą Infovide-Matrix rozpoczęły realizację cyklu szkoleń z zakresu zarządzania projektami przy wykorzystaniu metodyki PRINCE2®. Szkolenia realizowane są dla firm z rejonu województwa zachodniopomorskiego.

Projekt ma na celu zdobycie wiedzy przez 48 osób w zakresie zarządzania projektami i uzyskanie międzynarodowej certyfikacji PRINCE2® na poziomie PRINCE2® Foundation i PRINCE2® Practitioner.

Infovide-Matrix jest akredytowaną jednostką szkoleniową PRINCE2® i posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń z zakresu zarządzania projektami min. wg metodyki PRINCE2®. Realizowany projekt szkoleniowy skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców oraz ich pracowników prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego i zrzeszonych w klastrze ICT Pomorze Zachodnie.

„Nasza instytucja działa na rzecz tworzenia lokalnego i regionalnego środowiska innowacyjnego nastawionego na rozwój przedsiębiorczości m.in. poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Jesteśmy przekonani, że prowadzone wraz z firmą Infovide-Matrix szkolenia znacznie podniosą poziom wiedzy dotyczących pracy z projektami PRINCE2® wśród przedsiębiorców z naszego regionu” – stwierdził Andrzej Klim z SPNT.

„Prowadzony wspólnie z SPNT projekt pozwoli zwiększyć świadomość nt. zarządzania projektami według metodyki PRINCE2® wśród małych i średnich przedsiębiorców z tej części Polski. Jest to dla nas o tyle istotne, że dotychczas współpracowaliśmy głównie ze średnimi i dużymi podmiotami gospodarczymi” – twierdzi Marta Jakubiuk z Infovide-Matrix.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu