Relaks na Dzień Matki

Co podarować spiętej i zapracowanej mamie w ten wyjątkowy dzień? Doskonały pomysł to sesja pełnego relaksu podczas warsztatów „Spoko-spoko: rewitalizacja w stresie” organizowanych przez Fundację Fundament, które odbędą się właśnie w święto wszystkich mam – 26 maja.

Współczesna mama żyje w ciągłym stresie. Próbuje łączyć życie zawodowe z zajmowaniem się dziećmi i domem. Wciąż nie ma czasu, aby zadbać o siebie, na chwilę się wyłączyć, odpocząć. Rzadko która z mam wie, że aby zapanować nad stresem i negatywnymi emocjami wystarczy kilka prostych zasad relaksowania się. Pomogą one zredukować nagromadzone napięcie, odnowić siły witalne i ponownie dobrze się poczuć. Zasady relaksowania się można poznać m.in. na warsztatach organizowanych przez Fundację Fundament.

Najbliższe spotkanie z cyklu „Spoko-spoko: rewitalizacja w stresie” odbędzie się 26 maja 2010 roku w siedzibie Fundacji Fundament przy ulicy Koszykowej 24/7 w Warszawie. Zajęcia potrwają od 10:00 do 17:00, a ich koszt to 200 zł. Poprowadzi je Maciej Żbik, który od 20 lat zgłębia techniki medytacyjne, relaksacyjne i praktykuje uzdrawiające ćwiczenia ruchowe. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie

źródło/autor: Fundacji Fundament

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu