Nocowanie.pl i serwis e-podróżnik.pl rozpoczynają współpracę

Nocowanie.pl nawiązało współpracę z serwisem e-podróżnik.pl. Na podstawie zawartej umowy użytkownicy portalu e-podróżnik.pl otrzymali dostęp do obszernej bazy noclegowej, a oferta dwóch serwisów – które razem docierają do 1,2 mln użytkowników – będzie się wzajemnie uzupełniać.

Od teraz każdy użytkownik serwisu e-podróżnik.pl (www.noclegi.e-podroznik.pl ), będzie mógł oprócz wyszukania połączeń PKP, PKS lub prywatnych przewoźników, znaleźć nocleg w miejscu, które chce odwiedzić. Służyć temu ma baza noclegowa dostarczona przez Nocowanie.pl. Oferty można wyszukiwać wg takich kryteriów, jak: miasto, cena, odległość od centrum oraz rodzaj obiektu. Serwis Nocowanie.pl nawiązując współpracę z portalem e-podróżnik.pl chciał zapewnić klientom jak największy zasięg zamieszczanych przez nich ofert.

Nie jest to pierwsza tego typu współpraca nawiązana przez Nocowanie.pl. Wcześniej firma udostępniła swoją bazę noclegową Polskim Kolejom Państwowym. Na stronie www.rozklad-pkp.pl pojawiła się oferta noclegów wraz z wyszukiwarką. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownicy odwiedzający tę stronę otrzymują kompleksową informację począwszy od terminów odjazdów i przyjazdów pociągów, na wybraniu zakwaterowania skończywszy.

Nocowanie.pl istnieje od 2005 roku, a w jego bazie znajduje się prawie 13 tys. obiektów noclegowych z Polski i Europy. Miesięcznie serwis odwiedza blisko 600 tys. użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, luty 2010) i liczba ta sukcesywnie wzrasta. Dzięki współpracy z serwisami takimi jak e-podróżnik.pl czy rozklad-pkp.pl oferta serwisu trafia już do prawie 3 mln użytkowników. Firma aktywnie angażuje się, także w różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i sportowe, obejmując je patronatem i publikując relacje na swoich stronach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu