Nagroda „ZŁOTY OTIS 2010” dla produktu Novocardia

Polska firma ASA po raz kolejny została uhonorowana najważniejszą nagrodą konsumencką “ZŁOTY OTIS 2010”. Laureatem VII edycji Nagrody Zaufania w kategorii „preparaty stosowane w profilaktyce i leczeniu chorób serca” został jeden z jej wiodących preparatów – NOVOCARDIA.

Nagroda Zaufania „ZŁOTY OTIS” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez konsumentów firmom farmaceutycznym za najlepsze produkty. Spośród zgłoszonych preparatów konsumenci wskazują te, do których mają największe zaufanie.

Jak co roku wybór najlepszych produktów dokonywany jest drogą głosowania. Od jesieni 2009 roku czytelnicy magazynów „Na zdrowie. Dostępne bez recepty”, „Manager Apteki”, “Świat Lekarza” oraz internauci za pośrednictwem wortalu nazdrowie.pl dokonywali wyboru najlepszych produktów. Ostatecznie tylko 40 wyróżnionych preparatów otrzymało możliwość używania tytułu Nagrody Zaufania „ZŁOTY OTIS 2010” na opakowaniach swoich produktów, w kampaniach reklamowych i PR.

Wieloskładnikowy preparat jakim jest Novocardia posiada tak skomponowaną recepturę, by jak skutecznej dbać o dobrą kondycję układu krążenia. Preparat zawiera wysokogatunkowy olej rybi standaryzowany na zawartość kwasów omega 3 tj.: EPA i DHA w specjalnie dobranych proporcjach, kwas foliowy, witaminy B6 i B12, wyciąg z czosnku (reguluje poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, uelastycznia ściany naczyń krwionośnych) i oraz witaminę E.

źródło/autor: ASA

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu