Karta kredytowa Alior Banku ponownie najlepsza

W najnowszym rankingu przygotowanym przez niezależnych analityków Open Finance Karta MasterCard Silver Alior Banku zdobyła już po raz czwarty najwyższą ocenę.

Przy opracowaniu zestawienia analitycy Open Finance brali pod uwagę parametry takie jak: koszt wydania i użytkowania karty, wysokość oprocentowania transakcji bezgotówkowych i gotówkowych oraz długość okresu bezodsetkowego.

Karta Alior Banku została doceniona w szczególności za możliwość zwrotu do 1% wartości przeprowadzonych transakcji bezgotówkowych. Dodatkową zaletą karty MasterCard Silver jest długi okres bezodsetkowy – trwający nawet 58 dni. Ponadto karta objęta jest bezpłatnym ubezpieczeniem nieuprawnionych transakcji. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia również nowoczesny mikroprocesor, w jaki wyposażona jest karta.

Zdaniem analityków Open Finance przy wyborze karty kredytowej najistotniejszym czynnikiem jest jej cena. Karta kredytowa Alior Banku wydawana jest bezpłatnie a aktywny posiadacz karty, nie zapłaci nic za jej wznowienie w drugim roku użytkowania. Musi jedynie spełnić warunek, że przez poprzednie 12 miesięcy dokona transakcji na kwotę ponad 15 tys. złotych. Ponadto dokonanie zaledwie czterech transakcji bezgotówkowych w jednym cyklu rozliczeniowym zwalnia posiadacza z miesięcznej opłaty za kartę.

Więcej szczegółów na temat kart kredytowych znajdą Państwo na stronie Alior Banku: http://www.aliorbank.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu