iPad już w Polsce

Rewolucyjny. Przełomowy. Niepowtarzalny – tak znawcy nowych technologii i zwykli użytkownicy określają iPada, czyli najnowsze dzieło słynnej amerykańskiej firmy Apple. Teraz polscy klienci mogą wreszcie zobaczyć to urządzenie na własne oczy – bo słynny iPad pojawił się właśnie w ofercie sieci sklepów Vobis. Dodajmy, że Vobis to pierwszy „nieinternetowy” sklep w naszym kraju, w którym iPada można obejrzeć i od ręki kupić.

iPad to urządzenie wielofunkcyjne – świetnie sprawdza się jako narzędzie do przeglądania stron internetowych, pisania e-maili, czytania e-książek (tzw. ebooków), oglądania filmów, grania, słuchania muzyki i wielu, wielu innych zadań. Tak naprawdę liczba jest zastosowań jest nieograniczona – w każdej chwili możemy ją rozszerzyć, instalując najróżniejsze aplikacje oraz gry z serwisu App Store.

Tablet Apple obsługuje bezprzewodowe sieci WiFi, wyposażone jest w tzw. akcelerometr, dzięki któremu iPad wykrywa, w jakiej pozycji – poziomo czy pionowo – jest trzymany przez użytkownika i odpowiednio dopasowuje zawartość ekranu). W urządzeniu zastosowano również moduły bluetooth i GPS oraz baterię, dzięki której czas pracy urządzenia sięga… 10 godzin! Ekran o przekatnej 9” , wykonany w technologii LCD IPC i podświetlony diodami LED, obsługuje technologię Multitouch, dzięki której użytkownik może operować kilkoma palcami jednocześnie i rozciągać zdjęcia czy obrazy „chwytając” je za rogi.

iPad trafił na rynek amerykański kilka tygodni temu – termin oficjalnej europejskiej premiery na razie nie jest znany. Ale iPad jest już dostępny w Polsce – urządzenie można obejrzeć i kupić w wybranych salonach Vobis Digital (możliwy jest także oczywiście zakup w sklepie internetowym www.vobis.pl). Model Apple iPad 16 GB WiFi dostępny jest w cenie 2699zł.

„Firma Vobis zawsze stara się, aby jej klienci jako pierwsi otrzymywali dostęp do najnowszych technologii i urządzeń. Tym razem dzięki naszym staraniom, każdy chętny będzie mógł w dogodny dla siebie sposób kupić iPada. Wystarczy pojawić się w wybranym salonie Vobis Digital, aby na własne oczy zobaczyć ten nowatorski produkt firmy Apple i dokonać bezpiecznego zakupu tabletu” – mówi Dawid Kędzia Product Manager w firmie Vobis. Zakupy w sieci sklepów Vobis to wygoda, bezpieczeństwo oraz fachowe doradztwo.

*Płatna sekcja App Store formalnie nie jest dostępna w Polsce (do dokonywania zakupów niezbędna jest wydana w USA karta kredytowa).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu