Gold Finance już w Gdyni

14 maja firma Gold Finance Doradcy Finansowi otworzyła swój oddział w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 57. Dzięki nowej lokalizacji, klienci z Gdyni i okolic będą mieli stały i szybki dostęp do profesjonalnych usług z zakresu doradztwa finansowego.

W ofercie nowej placówki mieszkańcy Gdyni odnajdą szeroki zakres usług z oferty wiodących banków i innych instytucji finansowych. Eksperci Gold Finance bezpłatnie pomogą wszystkim zainteresowanym w wyborze dopasowanego do indywidualnych potrzeb kredytu hipotecznego, ubezpieczenia na życie, planu emerytalnego, czy też w dokonaniu zamiany dotychczasowych kredytów na kredyt konsolidacyjny lub refinansowany. Klienci otrzymają również dostęp do nowatorskich na rynku produktów, jak inwestycja w złoto, czy diamenty. Będą mogli skorzystać z oferty leasingu samochodów, nieruchomości, maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, również dostępnej w placówkach Gold Finance.

Z naszymi usługami chcemy docierać do jak najszerszej rzeszy klientów. Już teraz wysoki standard świadczonych przez nas usług i duże doświadczenie w doradztwie finansowym zapewnią mieszkańcom Gdyni profesjonalną i przede wszystkim bezpłatną pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji finansowych. Duże zainteresowanie usługami Gold Finance i dynamiczny rozwój sieci sprawiają, że już wkrótce zostaną otwarte dwa kolejne oddziały – w Bydgoszczy i we Wrocławiu. Dzięki temu coraz większa liczba osób w naszym kraju będzie miała możliwość skorzystania z porad świadczonych przez profesjonalną firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku. – mówi Łukasz Błażejewski, prezes Gold Finance.

Doradcy Gold Finance służą profesjonalną poradą w nowo otwartej placówce przy ul. Świętojańskiej 57 od poniedziałku do piątku w godzinach 9–20. Spotkanie z doradcą może się również odbyć w innym, dogodnie wskazanym przez klienta miejscu.

źródło/autor: Ciszewski Financial Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu