Debiut LST CAPITAL S.A. na GPW planowany na 26 maja

LST CAPITAL S.A. (dawniej TOTMES CAPITAL S.A.) – spółka inwestycyjna notowana na rynku NewConnect – planuje debiut na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie na 26 maja 2010 roku. W ramach oferty publicznej Spółka sprzedała 9.105.727 akcji serii C. Cena emisyjna akcji wyniosła 1,40 zł.

„Udało nam się pozyskać ponad 12,7 mln zł z emisji, co uważamy za duży sukces, tym bardziej że była ona sprzedawana w ofercie publicznej bezpośrednio poprzedzającej prywatyzację PZU. Inwestorom zaproponowaliśmy 10 mln akcji, przy czym 60% tej oferty było skierowane do inwestorów instytucjonalnych, którzy do tej pory sceptycznie podchodzili do inwestycji na rynku NewConnect. W naszym przypadku ich zainteresowanie strony było duże, głównie ze względu na ciekawą strategię rozwoju, potencjał wzrostu oraz atrakcyjny portfel spółek.” – mówi Dariusz Janus, Prezes Zarządu LST CAPITAL S.A.

Aktualnie LST Capital S.A. jest notowana na rynku NewConnect. Na 26 maja 2010 roku Spółka planuje debiut na rynku głównym GPW.

„Bardzo sprawnie zrealizowaliśmy wszystkie kwestie formalne związane z przenosinami, dlatego też akcje na rynku głównym będą notowane od razu po debiucie, bez okresu przejściowego. To dodatkowy bonus dla inwestorów, którzy zaufali nam w publicznej emisji akcji. Akcje które kupili już od pierwszego dnia będą notowane na rynku głównym warszawskiej GPW.” – podsumowuje Dariusz Janus, Prezes Zaządu LST CAPITAL S.A.

źródło/autor: Public Image Advisors

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu