Brian Tracy w Polsce

12 maja w Warszawie gościł Brian Tracy, jeden z najbardziej znanych trenerów biznesowych na świecie. jest autorem 42 książek przetłumaczonych dotąd na 35 języków, w tym na koncie posiada kilka światowych bestsellerów: „Maksimum osiągnięć”, „Psychologia sprzedaży”, „Zjedz tę żabę”, „Sposób na sukces”, „Sztuka zatrudniania najlepszych” czy „Turbocoach”.

Po zeszłorocznej prelekcji „Crunch Time – Czas Kryzysu.” W tym roku Tracy przyjechał do Polski, z seminarium „Jak skutecznie wyznaczać i realizować swoje cele”. Tym razem mogli wziąć w nim udział nie tylko zgromadzeni w warszawskim Hiltonie ale również Ci, którzy zdecydowali się śledzić wystąpienie za pośrednictwem internetu. Transmisja na żywo była możliwa dzięki platformie konferencyjnej Vidnet.pl.

Brian Tracy to niekwestionowany znawca i autorytet w dziedzinie sprzedaży oraz budowania osobistego i zawodowego sukcesu. Rocznie szkoli ponad 250 tysięcy osób w dużych i małych firmach w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania, rozwoju zawodowego i osobistego. Już od kilkudziesięciu lat swoimi inspirującymi wykładami udowadnia, że jest jednym z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który inspiruje słuchaczy do szybkiego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi, co szybko daje wymierne efekty. Z komentarzy „na gorąco” uczestników śledzących Briana Tracy online dało się usłyszeć, że specyficzny wpływ tego szkoleniowca działa też na odległość.

Fragment transmisji z seminarium Briana Tracy:

http://www.youtube.com/watch?v=LKARzwIVEI4

źródło/autor: Vidnet.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu