Polskie Dni w Maso Corto

Chcesz poczuć zimę w środku wiosny? Myślisz, że nie można mieć dwóch pór roku jednocześnie? W Maso Corto wszystko jest możliwe. Stąd każdy wraca opalony, wypoczęty i naładowany pozytywną energią. Już między 12-19 czerwca podczas corocznych Polskich Dni będzie można przekonać się o tym osobiście.

Polskie Dni w Maso Corto zyskały już miano kultowych. Tej imprezy nie można przegapić. Tegoroczna, 8 edycja zapowiada się jeszcze ciekawiej. Jak zapewnia Małgorzata Mikulik z agencji Eventage, organizator wydarzenia – „W tym roku spotkanie będzie miało atrakcyjną i odświeżoną formułę. Przygotowujemy nowy program artystyczny i sportowy. Chcemy skupić się przede wszystkim na promowaniu polskiej kultury i aktywnego spędzania wolnego czasu w górach.”

Polskie Dni w Maso Corto, już tradycyjnie są wielkim wydarzeniem towarzyskim. W jednym kurorcie spotykają się jednocześnie polscy turyści, media, celebryci oraz najlepsi narciarze i snowboardziści. Nic dziwnego, mnogość atrakcji sprawia, że każdy znajdzie tam coś co lubi. Nie ma nic przyjemniejszego niż szusowanie w promieniach wiosennego słońca. Dodatkowo organizatorzy zapewniają możliwość testu sprzętu. A dla wszystkich, którym rekreacyjna jazda nie wystarcza zaplanowano pokazy najlepszych polskich freestyle’owych narciarzy i snowboardzistów. W Maso Corto nie da się nudzić, są tam również wspaniałe warunki do uprawiania trekkingu, jazdy na rolkach, czy łucznictwa. Miłośnicy ekstremalnych sportów będą mogli spróbować lotów z nartami na lotni. Jakby tych atrakcji było mało, wielbiciele czterech i dwóch kółek mogą wziąć udział w rajdzie terenowym lub maratonie rowerowym zorganizowanym pod patronatem Toyoty.

Polskie Dni w Maso Corto to jednak nie tylko wyzwania sportowe. Po aktywnym wypoczynku czas na relaks. Z całą pewnością dostarczą go dobra kuchnia i smaczne wina. W restauracji Hotelu Grawand na lodowcu pod okiem Stefana Unterkircher, Hansa Peter z Południowego Tyrolu odbędzie się Południowotyrolski Festiwal Kuchni. Na gości czekają także warsztaty kulinarne i degustacje win, prowadzone przez Tomasza Prange-Baczyńskiego z magazynu WINO. Wieczorami natomiast życie przeniesie się do festiwalowego namiotu. Tam codziennie inne atrakcje, pokaz mody z udziałem zaproszonych Gwiazd, koncerty. Przyjemności dla ucha dostarczać będą m.in.: Justyna Steczkowska z zespołem i tancerzami, Raff Rafał Brzozowski, Zespól BRACIA i znakomity DJ.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu