Nowe serwisy ogłoszeniowe w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska i Grupa Allegro rozszerzają współpracę. W jej ramach WP uruchomiła nowe serwisy ogłoszeniowe: otodom.wp.pl i otomoto.wp.pl oraz funkcjonalność polegającą na wyświetlaniu ofert z serwisu otopraca.pl w witrynie praca.wp.pl.

Systematycznie zwiększamy zasięg naszych serwisów ogłoszeniowych, m.in. przez zacieśnianie współpracy z jednym z liderów rynku, Grupą Allegro. Zapewniliśmy właśnie użytkownikom dostęp do największych i najpopularniejszych baz anonsów tematycznych w polskim Internecie: motoryzacyjnych na otomoto.wp.pl, związanych z nieruchomościami na otodom.wp.pl i zatrudnieniem, na praca.wp.pl – mówi Marcin Chmielecki, Z-ca Dyrektora Pionu Programowego ds. Serwisów Usługowych Wirtualnej Polski.

Wcześniej w wyniku współdziałania partnerów powstał m.in. serwis ogłoszeń dla turystów – otowakacje.wp.pl oraz funkcjonalność automatycznego umieszczania ogłoszeń z otomoto.pl w kategorii „motoryzacja” na ogloszenia.wp.pl.

Co ważne, dzięki współpracy Wirtualnej Polski i Allegro anonse zamieszczane przez internautów w jednym z serwisów partnerskich automatycznie pojawiają się w drugim, a to znacznie zwiększa ich zasięg. I tak, anonse z otodom.wp.pl trafiają do serwisu otodom.pl i odwrotnie (analogicznie jest w przypadku ogłoszeń motoryzacyjnych).

W grupie serwisów ogłoszeniowych WP znajdują się obecnie: otomoto.wp.pl – już w dniu debiutu największa baza ogłoszeń motoryzacyjnych, otodom.wp.pl – jeden z najważniejszych serwisów dla osób zainteresowanych kupnem, sprzedażą, zamianą nieruchomości, otowakacje.wp.pl – anonse turystyczne: wycieczki, wyjazdy, kampingi, pola namiotowe, agroturystyka, itp. Użytkownicy WP mają też dostęp do ogłoszeń drobnych publikowanych pod adresem ogloszenia.wp.pl i anonsów związanych z zatrudnieniem, prezentowanych w serwisie praca.wp.pl. Praca WP to w tej chwili – dzięki współpracy z pracuj.pl i otopraca.pl – jedna z największych witryn ogłoszeń związanych z zatrudnieniem w polskim Internecie.

otodom.wp.pl

otomoto.wp.pl

praca.wp.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu