Ugotuj coś z Bake Rolls 7Days

W konkursie na najlepszą potrawę z dodatkiem chrupek chlebowych Bake Rolls są do wygrania aparaty fotograficzne i inne atrakcyjne nagrody. Propozycje dań można nadsyłać do 20 czerwca 2010 r.

Jak dołączyć do konkursowych zmagań? Wystarczy stworzyć własny przepis na dowolne danie z Bake Rollsami (przystawkę, sałatkę lub inną kreatywną potrawę), a potem nagrać filmik z przygotowania, bądź opisać sposób wykonania, zrobić zdjęcie gotowego przysmaku i wysłać na adres konkurs@7days.pl. To idealna okazja na wykazanie się oryginalnymi pomysłami dla osób, które lubią pofantazjować w kuchni. Przepisy na najciekawsze dania zostaną umieszczone na stronie www.7days.pl .

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie pięć najlepszych. Jury wyłoni dwóch zwycięzców, którzy otrzymają nagrody główne: aparaty fotograficzne, oraz trzech laureatów nagród dodatkowych w postaci dużego zapasu Bake Rollsów na wielki piknik z przyjaciółmi.

Konkurs towarzyszy wejściu na polski rynek nowego, bekonowego smaku Bake Rolls 7Days. To już trzeci wariant smakowy tego produktu. W sprzedaży są także Bake Rollsy o smakach czosnku i pizzy.

Organizatorem konkursu jest firma Chipita Poland. Dodatkowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronie 7Days.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu