TRANSCEND przedstawia nową pamięć flash – JetFlash® 530 Dla aktywnych

przez | 17/05/2010

TRANSCEND prezentuje nowe pamięci flash z chowaną wtyczką USB – JetFlash® 530. Są one wygodnym i niezawodnym magazynem do przechowywania plików i narzędziem dzielenia się danymi.

Projektując nową pamięć flash, pomyślano o zabezpieczeniu przechowywanych danych. Obudowa została wykonana przy użyciu technologii spawalniczej, co czyni ją solidną i wytrzymałą. Przetrzyma liczne uderzenia i upadki z wysokości. Istotną cechą pendriva jest też chowana wtyczka USB, którą można wyciągnąć jednym ruchem kciuka. Dzięki tym zaletom JetFlash® 530 sprawi radość użytkownikom aktywnym, którzy nie trzymają pendriva na biurku, ale zabierają go w podróż i używają w warunkach niesprzyjających komputerowym gadżetom.

JetFlash® 530 wyróżnia się także przyciągającym uwagę designem. Każda wersja pojemnościowa posiada przedni panel w innym kolorze: pomarańczowym (2GB), czerwonym (4GB), niebieskim (8GB), zielonym (16GB) i fioletowym (32GB).

Użytkownicy nowej pamięci flash mogą pobrać ze strony producenta i zainstalować darmowe oprogramowanie JetFlash® Elite, które pomoże zarządzać przechowywanymi danymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.