Kupiec Poznański w klimacie Bollywood

Już niedługo Kupiec Poznański zabierze wszystkich miłośników bollywoodzkiego klimatu w niezwykłą podróż do świata indyjskiej kultury. Targi „Made In India”, na które Kupiec zaprasza już 21 maja, uroczyście otworzy sam Ambasador Indii w Polsce, Pan Deepak Vohra.

Targi „Made In India” rozpoczną się w piątek 21 maja i potrwają do niedzieli 30 maja. W tym czasie korytarze Centrum wypełnią się stoiskami handlowymi oferującymi oryginalne, indyjskie produkty, jak m.in.: wyroby bambusowe, bednarskie, rękodzieła wykonane z drewna i papieru, biżuterię ze złota, srebra oraz diamentów, prawdziwą indyjską herbatę, kadzidełka, tkaniny, suknie oraz wiele innych, orientalnych wyrobów.

Już samo otwarcie targów będzie niecodziennym wydarzeniem. Gościem honorowym będzie sam Ambasador Indii w Polsce, Pan Deepak Vohra, który nie tylko dokona uroczystego otwarcia wystawy, ale będzie odpowiadał na pytania o kulturę i politykę indyjską, które padną ze strony widowni. Na to wydarzenie Kupiec Poznański zaprasza w piątek 21 maja o godzinie 11.00. Dodatkowo, pierwszego dnia targów obejrzeć będzie można pokaz orientalnego tańca indyjskiego.

Targi „Made In India” odbędą w dniach od 21 do 30 maja 2010 w Centrum Handlowo-Biurowym Kupiec Poznański w Poznaniu przy placu Wiosny Ludów 2. Organizatorem wydarzenia jest Global Consulting Group.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu