Kids Town – idea przyjaznego wzornictwa dla dzieci

Tagi:

Czy można stworzyć klimat wnętrza, który pozytywnie wpływa na naszą codzienność i korzystnie oddziałuje na najmłodszych? Energia i nastrój wnętrza zależą od detali. W naszej naturze leży potrzeba otaczania się pięknymi przedmiotami i chęć, lub czasem konieczność, poprawiania rzeczywistości. To właśnie ona inspiruje nas do projektowania – układania i panowania nad przestrzenią. Z tej potrzeby rodzi się styl, który charakteryzuje wnętrze. Wiemy też jak ważne jest, aby był indywidualny i konsekwentny, a wnętrze ergonomiczne, funkcjonalne, przyjazne, z naturalnych materiałów. Jak to osiągnąć?

Dla trzy – i trzynastolatka…

Od 25 listopada 2009 działa pierwszy w Warszawie SHOWROOM KIDS TOWN (Wilanów, ul. Wandy Rutkiewicz 17). Showroom Kids Town to nie tylko nowe miejsce na mapie Warszawy z artykułami wnętrzarskimi dla dzieci, to coś więcej. Lokal został stworzony z myślą o wymagających rodzicach, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko kolejnego markowego i seryjnego produktu dla swojego dziecka. Starannie wyselekcjonowane artykuły wyposażenia pokoju dziecięcego łączy jakość, funkcjonalność, styl, bezpieczeństwo i troska o ochronę środowiska – a wszystkie w przystępnej cenie, przeznaczone dla dzieci między trzecim a trzynastym rokiem życia. Wybredni rodzice będą zachwyceni.

Z internetowego sklepu do showroomu…

Zaczęło się skromnie – od spotkania dwóch mam: Mileny Ballue i Kingi Czernik – projektantki z głową w chmurach i przedsiębiorczej, mocno stąpającej po ziemi business woman. Najpierw, zainspirowane swoimi doświadczeniami macierzyńskimi i zajęte aranżacją wnętrz pokoi własnych dzieci, wspólnie założyły sklep internetowy kidstown.pl z akcesoriami do pokoi dziecięcych. Potem przyszła kolej na rozwinięcie tego pomysłu – czyli własny showroom w Warszawie. Znakiem rozpoznawczym firmy są kolorowe detale, dodatki – mocne akcenty, które nie tylko uzupełniają przestrzeń, co ją definiują.

Kilka słów o ofercie i portfolio KIDS TOWN. Kolekcja obejmuje artykuły firm z całego świata m.in.: Arte Espina, BiederlackBorbo, Djeco, Hape Intl, Karsten, Kazeto, Mora, Nino & Ideas, Quandt, RoomMates, TAC, Tra Present, Warner Wallpapers, York Wallpapers i innych. Przeglądanie oferty sklepu (www.kidstown.pl) ułatwia podział produktów na kategorie: pokój dziecka, dywany, tapety i naklejki na ścianę, przechowywanie, kąpiel, zabawa i edukacja, pokój nastolatka.

Obejrzyj, dotknij, kup…

Teraz też możliwy jest odbiór osobisty zamówionych przez sieć produktów. Paczki czekać będą 7 dni od przewidywanej daty dostawy. Płacić za zamówienie można od razu lub przy odbiorze gotówką lub kartami płatniczymi.

Już dziś sprawdź koniecznie ofertę sklepu internetowego www.kidstown.pl i zajrzyj do showroomu, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-18.00, a w soboty w godz. 11.00-14.00.

źródło/autor: ETNAGroup

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu