Gold Finance w Tomaszowie Mazowieckim

przez | 17/05/2010

Pierwszy oddział Gold Finance został właśnie otwarty w Tomaszowie Mazowieckim. To kolejna placówka prestiżowej sieci doradztwa finansowego w województwie Mazowieckim i już 22 w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że nowy oddział Gold Finance w Tomaszowie Mazowieckim będzie cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców – mówi Justyna Chądzyńska, dyrektor oddziału Gold Finance w Tomaszowie Mazowieckim. Jak wynika z dokładnej analizy lokalnego rynku i potrzeb mieszkańców Tomaszowa, istnieje duży popyt na profesjonalne usługi doradztwa finansowego przy jednoczesnej możliwości wyboru usług z różnorodnej oferty wielu banków – dodaje.

W ofercie oddziału mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego odnajdą szeroki wybór kredytów mieszkaniowych, w tym kredytów w programie „Rodzina na Swoim”. Będą mogli zaciągnąć pożyczkę na cele konsumpcyjne i zamienić swoje dotychczasowe zobowiązania na kredyt konsolidacyjny lub refinansowany. Doradcy Gold Finance pomogą również w wyborze najlepszej dla klienta inwestycji z dostępnych na rynku, łącznie z nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak inwestycje w złoto, czy diamenty. W ofercie placówki dostępny jest również leasing samochodów, nieruchomości, maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

Wysoki standard świadczonych usług, bogata oferta oraz wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam zdobywać zaufanie klientów kolejnych miast. Różnorodność dostępnych na rynku ofert i obawa przed błędnym wyborem sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z porad profesjonalisty. To z kolei przekłada się na wzrost zainteresowania placówkami Gold Finance. Po Tomaszowie Mazowieckim, ze swoimi usługami chcemy dotrzeć do Gdyni. Niebawem z naszych usług będą mogli korzystać również mieszkańcy Bydgoszczy i Wrocławia – mówi Łukasz Błażejewski, prezes Gold Finance.

Uzyskanie bezpłatnej porady finansowej Gold Finance możliwe jest już od dziś w nowym oddziale w Tomaszowie Mazowieckim przy ul Świętego Antoniego 19. Doradcy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 18 oraz w soboty w godzinach 10 – 14. Spotkanie może się również odbyć w innym, dogodnie wskazanym przez klienta miejscu.

źródło/autor: Ciszewski Financial Communications

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.