tvscreen.pl nie zwalnia – dwudziesta premiera e-VOD w 2010 roku

Film „Bionicle. Narodziny legendy” wytwórni Universal Pictures jest już dostępny w tvscreen.pl – platformie e-VOD. To dwudziesta, tegoroczna premiera najnowszej produkcji w serwisie. Wraz z premierą filmu ruszył kolejny konkurs dla użytkowników tvscreen.pl.

„Bionicle. Narodziny legendy” to najnowszy film przygodowy wytwórni Universal Pictures, w której bohaterami są ożywione, znane na całym świecie zabawki. Mata Nui, niegdyś potężny władca, trafia na galaktyczne złomowisko pełne uszkodzonych części i skorodowanego metalu. Po wygraniu zaciętego pojedynku gladiatorów, mieszkańcy pobliskiej miejscowości proszą go o pomoc w walce z ich największym wrogiem: złym Skrallem i ponurymi Łowcami Kości. Wspólnie z oddziałem gladiatorów, wyrusza na niebezpieczną misję, podczas której zostaje odkryty jeden z największych sekretów Bionicle.

Film „Bionicle. Narodziny legendy” jest 20 premierą e-VOD najnowszych produkcji światowych wytwórni, takich jak Universal Pictures, Disney/Pixar, czy Touchstone Pictures, a także europejskich i polskich, w serwisie tvscreen.pl w 2010 roku. Wśród nich znajdują się filmy: „Odlot”, „Bękarty Wojny”, „Surogaci”, francuski „Jeszcze dalej niż północ”, czy polski „Rewers”.

W tvscreen.pl dostępnych jest już ponad 360 filmów. W 2010 roku serwis wprowadził do swojej oferty łącznie ponad 100 nowych tytułów. Wśród nich znalazło się 10 wyselekcjonowanych produkcji kinematografii krajów azjatyckich, oraz 20 filmów światowych wytwórni niezależnych, dostępnych również bezpłatnie, z których większość, nigdy nie była pokazywana w Polsce. Od początku bieżącego roku w serwisie e-VOD pojawiło się także ponad 50 nowych filmów katalogowych, wyprodukowanych przed rokiem 2009, zarówno przez największe światowe, jak i europejskie wytwórnie filmowe, a wśród nich m.in..: wyreżyserowany przez Madonnę humorystyczny dramat „Mądrość i sex”, „Piraci z Karaibów. Na krańcu świata”, „Deja Vu”, „Sztuka zrywania”, „Plan lotu” czy duński kryminał „Strasznie szczęśliwi”.

Równocześnie z premierą filmu „Bionicle. Narodziny legendy” ruszył konkurs, w którym można wygrać, najnowsze zestawy LEGO BIONICLE. Wystarczy wysłać zgłoszenie oraz dopisać własne, alternatywne zakończenie filmu. „Konkurs BIONICLE” jest trzecim z kolei zorganizowanym przez tvscreen.pl w 2010 roku. W konkursie „Śladami Bękartów Wojny” Magdalena Cichoń z Opola wygrała podróż dla dwóch osób do Berlina i Paryża. W najbliższych dniach zostanie wyłonionych aż 75 laureatów nagród rzeczowych „Odlotowego Konkursu” zorganizowanego w ramach premiery filmu „Odlot”.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

źródło/autor: Digital Partners

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu