„WYBORY PREZYDENCKIE 2010 na pierwszych stronach dzienników ogólnopolskich”

przez | 16/05/2010

Firma NEWTON Media na przełomie maja i czerwca będzie publikować cykl raportów „Wybory Prezydenckie 2010 – na pierwszych stronach dzienników ogólnopolskich”.

Analizie zostaną poddane pierwsze strony dzienników: Dziennik Gazeta Prawna, Fakt, Gazeta Wyborcza, Nasz Dziennik, Polska The Times, Rzeczpospolita, Super Express. W raportach ujęte zostaną informacje o kandydatach na Urząd Prezydenta Rzeczpospolitej. Raporty będą ukazywać się raz w tygodniu, pierwszy zostanie opublikowany już 24 maja.

W raportach przedstawione zostaną cenne informacje o częstotliwości ukazywania się kandydatów na pierwszych stronach dzienników ogólnopolskich. Wyniki pozwolą w ocenie skuteczności działań PR sztabów wyborczych kandydatów.

Jesteśmy przekonani, że szczegółowe raporty zainteresują zarówno dziennikarzy i komentatorów, piszących na temat wyborów prezydenckich, jak i agencje PR czy domy mediowe ukierunkowane na “obszar polityki” – mówi Anna Orłowska–Posiej, PR Manager firmy NEWTON Media.

Wyniki badań zostaną także przekazane sztabom wyborczym kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta oraz ugrupowaniom politycznym powiązanymi z danym kandydatem – dodaje Anna Orłowska-Posiej.

źródło/autor: NEWTON Media

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.