Asseco Business Solutions – ERP dla Świtalski & Synowie

  • by

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, zrealizowała projekt wdrożenia kompleksowego rozwiązania ERP bazującego na systemie Asseco SOFTLAB ERP dla firmy Świtalski & Synowie S.A.

W zakres umowy pomiędzy Asseco Business Solutions i Świtalski & Synowie S.A. wchodziło dostarczenie i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP, obejmujące instalację modułów: finanse i księgowość, kadry i płace, środki trwałe oraz controlling. Dodatkowo wdrożony został modułu Asseco SOFTLAB Rental wspierający zarządzanie nieruchomościami i najmem, opracowany specjalnie na potrzeby firm z branży nieruchomościowej. Wdrożenie systemu Asseco SOFTLAB ERP miało na celu zintegrowanie wszystkich procesów biznesowych związanych z zarządzaniem kilkunastoma spółkami grupy.

Spółka Świtalski & Synowie specjalizuje się w działalności inwestycyjnej oraz deweloperskiej, obejmującej zróżnicowane nieruchomości komercyjne oraz budownictwo mieszkaniowe. Firma posiada rozbudowany portfel nieruchomości komercyjnych o charakterze handlowym, biurowym i magazynowym. W jej ofercie są też obiekty mieszkaniowe oraz zlokalizowane na terenie Wielkopolski grunty.

„Asseco SOFTLAB ERP to nowoczesne oprogramowanie wspierające zarządzanie całością działania przedsiębiorstwa. System ten, stworzony w oparciu o technologię Microsoft, jest rozwijalny i skalowalny, a jego otwarta architektura umożliwia proste tworzenie i modyfikację funkcjonalności biznesowych oraz formy wizualnej. Pozwala to na tworzenie rozwiązań indywidualnych i branżowych, ściśle dopasowanych do specyfiki działania klienta – takich jak np. Asseco Softlab Rental, które jest rozwiązaniem przygotowanym specjalnie z myślą o firmach z branży nieruchomościowej” – – powiedział Grzegorz Dudziak Dyrektor Biura Poznań Asseco Business Solutions S.A., odpowiedzialny za realizację projektu w firmie Świtalski & Synowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu