Wyślij mascarę na urlop. Wybierz Perfect Silk Lashes ®

Czy zauważyłaś, że coraz więcej Twoich koleżanek ma przepiękne, gęste i długie rzęsy. Może myślisz, że to powłóczyste spojrzenie to najnowszej generacji tusz do rzęs, który wydłuża, podkręca i zagęszcza rzęsy. Nic z tego. Żaden kosmetyk nie zapewni tak trwałego i spektakularnego efektu. Być może Twoja koleżanka była już w salonie aby skorzystać z wyjątkowego zabiegu Perfect Silk Lashes ®.

Perfect Silk Lashes® jest znaną i uznaną marką na rynku Europejskim. Powstała ona w Japonii przy współpracy specjalistów z dziedziny wizażu, kosmetyki, medycyny estetycznej, dermatologii oraz wielu innych ekspertów. Rozwiązanie Perfect Silk Lashes ® dostępne jest tylko dla profesjonalistów z dziedziny wizażu i kosmetyki. Jeśli chcesz wypróbować to perfekcyjne rozwiązanie zapraszamy do naszego salonu Beauty Secret zlokalizowanego przy ul. Słomińskiego 7 w Warszawie.

Zabieg Perfect Silk Lashes ® jest procedurą polegającą na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs jeden na jeden. Metoda ta polega na integrowaniu rzęsy „sztucznej” zbudowanej z proteiny jedwabiu z naszą własną rzęsą za pomocą specjalnego preparatu wiążącego. Zastosowana w rozwiązaniu Perfect Silk Lashes ® jedwabna proteina charakteryzuje się właściwościami zbliżonymi do naturalnego włosa, dlatego też jest zalecana do stosowania przy przedłużaniu i zagęszczaniu. Pozwala to na uzyskanie optymalnego i niespotykanego efektu, innego niż w przypadku syntetycznych produktów oferowanych przez większość producentów sztucznych rzęs.

Rzęsy Perfect Silk Lashes ® są rozwiązaniem dość trwałym. Po zintegrowaniu ich z naszymi własnymi są nie do zdjęcia, chyba że specjalnym preparatem u certyfikowanego specjalisty. Co za tym idzie, rzęsy nie odpadłyby nigdy, gdyby nie cykl wymiany naszych własnych rzęs, który trwa ok. 90 dni. Rzęsy są cyklicznie „wymieniane” przez nasz organizm. Idąc za tym rzęsy utrzymają się do trzech miesięcy.

Rzęsy wykonane są z protein jedwabiu, substancji pochodzenia naturalnego, najbardziej zbliżone do ludzkiego włosa a w tym przypadku do rzęsy. Dzięki naturalnej kompozycji są to materiały w pełni bezpieczne. Rzęsa jedwabna jest leciutka dzięki czemu nie osłabia naszej własnej.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs trwa około 2 godzin. W zależności od indywidualnych potrzeb klientki nasz specjalista z dziedziny stylizacji dobierze odpowiednią długość, grubość jak i kolor aplikowanych rzęs, tak aby jak najpiękniej je podkreślić i uwydatnić. W naszym salonie możesz także uzupełnić wcześniej przedłużane rzęsy. Dostępne są nie tylko rzęsy czarne, ale także brązowe, fioletowe, chabrowe, czerwone i zielone.

Można dokleić rzęsy na całej ich linii albo tylko w zewnętrznych kącikach. Wiele Pań korzysta z tego rozwiązania dla podkreślenie makijażu ślubnego, czy wieczorowego.

Perfect Silk Lashes ® to także hit wakacyjnych wyjazdów. Jeśli nie chcesz tracić na urlopie czasu na codzienny makijaż to koniecznie skorzystaj z tego rozwiązania. Twoje oczy zyskają piękną oprawę a Ty już od rana będziesz mogła spokojnie wypoczywać, kąpać się i opalać zapominając o tuszu do rzęs.

Perfect Silk Lashes ® to:

  • Naturalny wygląd
  • Wygoda, trwałość
  • Odporność na wodę, kosmetyki, temperaturę

Perfect Silk Lashes ® – perfekcyjne rzęsy

Rzęsy 3 x dłuższe i 3 x gęstsze !

Efekt naturalny a nie teatralny !

Sprawdź teraz wyjątkowo atrakcyjną ofertę zabiegów !

Przy zachowaniu perfekcyjnej jakości zapewniamy przystępną dla każdej z Pan cenę.

ZAPRASZAMY !

źródło/autor: Beaty Secret

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu