System drogowy Dura-Track na targach Autostrada-Polska

Jednym z wystawców XVI kieleckich Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA będzie firma INTERGEO Real Estate Development Sp. z o.o. – właściciel patentu oraz wzoru użytkowego Dura-Track.

System Dura-Track to nowatorski system stabilizacji podłoża, wykorzystywany głównie do budowy dróg technologicznych. Został wyróżniony tytułem „Lider Branży Infrastruktury 2009” oraz nagrodą „TopBuilder 2010” za najlepszy produkt roku. Prezentowany był dotąd na targach Expo Silesia w Sosnowcu, Energetab w Bielsku-Białej, Infrastruktura w Warszawie oraz na poznańskiej Budmie.

W Kielcach będzie można obejrzeć podstawowe elementy systemu – kratownice Dura-Track oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat produktu, technologii i jego zastosowania w budownictwie.

Przedstawiciele firmy zapraszają wszystkich na stoisko zewnętrzne firmy opatrzone numerem „218”.

Targi AUTOSTRADA-POLSKA odbędą się w dniach: 11-14 maja 2010. W Kielcach swoją ofertę przedstawią największe firmy z całego świata związane z budownictwem drogowym, inżynierią ruchu oraz bezpieczeństwem drogowym. Równocześnie w Targach Kielce odbywać się będą: VI Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO, XII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz IV Targi – Technologii i Infrastruktury Lotnisk TIL.

źródło/autor: Elite PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu