SMI dla Konsalnetu

Supermedia Interactive uruchomiła nowy serwis internetowy Konsalnetu – drugiej co do wielkości firmy ochrony w Polsce. Celem projektu jest prezentacja oferty firmy powstałej po połączeniu spółki Konsalnet ze Skorpion Security oraz przejęciach kolejnych firm (Ajax, Mobitel, Ambrela) i wzmocnienie świadomości marki Konsalnet w sieci.

Projekt jest kontynuacją współpracy podjętej przez SMI z Grupą Konsalnet w 2009 roku. Do tej pory Supermedia Interactive wykonała nowe serwisy dla spółek Konsalnet i Skorpion Security. Obecnie treści prezentowane w serwisach zostały zintegrowane i zaprezentowane pod jedną wspólną marką – Konsalnet.

Nowy serwis przygotowany jest w oparciu o ten sam schemat nawigacyjny, z którego korzystały opracowane wcześniej serwisy spółek należących do grupy. Ułatwia to klientom korzystanie z nowej strony. Serwis zapewnia prosty dostęp do oferty. Belka graficzna, widoczna w poziomu każdej podstrony, prezentuje poszczególne działy i usługi dostępne w ofercie firmy. Ze strony głównej można przejść do zakładek zawierających informacje o trzech podstawowych obszarach działalności Konsalnetu – bezpieczny dom, bezpieczeństwo biznesu, bezpieczny samochód.

W serwisie zastosowano narzędzia takie jak formularz zapytania i wyszukiwarka placówek. Wyraźnie wyeksponowano również dane kontaktowe. Dzięki temu serwis ułatwia klientom kontakt ze spółką. Szata graficzna nowego serwisu nawiązuje, poprzez zastosowanie tych samych zdjęć, do dotychczasowego wyglądu stron spółek, które zostały połączone. Wyraża wysoką jakość i profesjonalizm oferowanych usług, biznesowy charakter oferty dla firm oraz przyjazne nastawienie Konsalnetu do klientów indywidualnych.

Serwis bazuje na Systemie Zarządzania Treścią Content Manager 3.0 opracowanym przez Supermedia Interactive. Jest dostępny pod adresem www.konsalnet.pl.

źródło/autor: SUPERMEDIA Interactive

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu