Na Śląsku e-zakupy można odbierać całą dobę

przez | 13/05/2010

Na terenie województwa śląskiego działa już 27 Paczkomatów 24/7. Ta rewolucyjna usługa skierowana do klientów sklepów internetowych jest już dostępna w Bielsko-Białej, Bytomiu, Chorzowie, Gliwicach, Katowicach, Raciborzu, Rybniku, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Tarnowskich Górach, Tychach i Zabrzu. Dzięki nowoczesnym urządzeniom firmy InPost, internauci mogą odbierać swoje e-zakupy przez całą dobę, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji. Pełna lista Paczkomatów 24/7 znajduje się jest na stronie www.paczkomaty.pl.

Paczkomaty 24/7 to jedyne dostępne na polskim rynku innowacyjne narzędzie, które umożliwia szybkie oraz bezpieczne nadawanie i odbieranie przesyłek on-line. Rozwiązanie jest wsparciem dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce i odpowiedzią na potrzeby klientów oraz e-sklepów. W miarę rozwoju usługi, zwiększa się nie tylko jej zasięg oraz liczba dostępnych urządzeń, ale także pakiet dodatkowych udogodnień. Najnowsze z nich to możliwość ubezpieczenia paczek w 3 kategoriach (do 20 tys. zł) oraz odbiór paczki za pobraniem, umożliwiający uregulowanie płatności gotówką w punkcie zlokalizowanym przy paczkomacie (np. stacja benzynowa).

Najnowsza usługa InPost – oprócz największej zalety, jaką jest jej całodobowa dostępność – posiada szereg udogodnień.

Paczkomaty 24/7 umożliwiają:

  • wygodne odbieranie e-zakupów – bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji
  • doręczenie przesyłki do 2 dni roboczych od dnia nadania
  • atrakcyjne ceny
  • sms’owe i e-mailowe powiadomienie o oczekującej na odbiór paczce
  • wygodne formy płatności (karta kredytowa, e-przelew, opłata za pobraniem)
  • stały monitoring kamer wideo, gwarantujący bezpieczeństwo przesyłek w paczkomacie.

„Paczkomaty 24/7 to usługa bezkonkurencyjna na polskim rynku pocztowo-kurierskim. Innowacyjność tego rozwiązania sprawia, że rozwijamy sektor e-commerce przekraczając kolejne bariery – w tym największą, czyli zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę. Współpracujemy z platformami sprzedażowymi i ponad kilkuset sklepami internetowymi, a partnerami usługi są najwięksi gracze tego rynku – Intymna.pl, Komputronik.pl, Merlin.pl oraz Neo24.pl. Jednocześnie stale rośnie liczba indywidualnych użytkowników, którzy chętnie zamawiają e-zakupy do Paczkomatów 24/7 i biorą udział w projektach organizowanych wspólnie z naszymi partnerami. To zaledwie kilka dowodów, które świadczą o niezwykłym potencjale tego rozwiązania” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy Integer.pl.

Na terenie województwa śląskiego funkcjonuje obecnie 27 Paczkomatów 24/7. Docelowo na Śląsku dostępnych będzie ich aż 50. W regionie wysyłkę przez paczkomaty oferują już: Grupa Wydawnicza Helion.pl oraz platforma C-Store.pl z Gliwic. Rozwój ogólnopolskiej sieci urządzeń jest współfinansowany ze środków unijnych. W latach 2008-2009 Grupa Integer.pl na terenie całego kraju pozyskała na ten cel około 55 mln zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.