Lokata z kapitalizacją dzienną w Alior Banku

Alior Bank oferuje nową, 2-letnią lokatę z kapitalizacją dzienną, o stałym oprocentowaniu 5% w skali roku. Odsetki codziennie powiększają kapitał lokaty, co znacznie zwiększa jej atrakcyjność. Minimalna kwota lokaty wynosi 1.000 złotych.

Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek oprocentowanie efektywne lokaty wynosi 5,26% w skali roku, a dla lokat do kwoty około 16.480 zł, ze względu na brak podatku Belki, kwota odsetek wyniesie tyle, co dla tradycyjnej lokaty oprocentowanej 6,49% w skali roku. Co istotne Lokatę można zerwać w każdym momencie, wówczas Alior Bank zwróci Klientowi połowę naliczonych odsetek.

Aby założyć Lokatę wystarczy 1000 złotych. Można ją otworzyć w dowolnym oddziale Banku, przez Internet lub telefonicznie. Warunkiem zawarcia umowy lokaty jest wskazanie numeru rachunku ROR w PLN, prowadzonego przez Alior Bank, którego Klient jest posiadaczem lub pełnomocnikiem.

Osoby, które nie posiadają jeszcze rachunku ROR w Alior Banku, a chciałyby skorzystać z nowej oferty, mogą w prosty sposób – bez wychodzenia z domu – przez Internet i za pomocą kuriera założyć rachunek osobisty w Alior Banku lub podpisać umowę ramową bezpośrednio w jednym z oddziałów Banku.

Więcej szczegółów na temat lokaty z kapitalizacją dzienną znajdą Państwo na stronie internetowej Alior Banku pod adresem www.aliorbank.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu