Kreskówki z oferty Cartoon Network bez opłat w UPC NA ŻĄDANIE

Od dziś użytkownicy UPC NA ŻĄDANIE zyskują bez dodatkowych opłat dostęp do seriali dla dzieci i młodzieży znanych z popularnego kanału Cartoon Network.

UPC dba o to, by rodzice mogli wybierać dla swoich dzieci atrakcyjne propozycje filmowe zarówno o walorach rozrywkowych, jak i edukacyjnych. Dlatego też, propozycje dla najmłodszych są ważnym elementem UPC NA ŻĄDANIE. Od dziś oferta UPC NA ŻĄDANIE zostaje wzbogacona o kreskówki oraz seriale dla dzieci i młodzieży, znane ze stacji Cartoon Network. Propozycje z tej oferty dostępne będą bez dodatkowych opłat. W każdym miesiącu najmłodsi widzowie będą mogli wybierać spośród 30 odcinków seriali takich, jak: „Atomówki”, „Ben 10”, „Laboratorium Dextera”, „Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster” czy „Tajemniczy Sobotowie”. Nowe kreskówki i seriale będzie można znaleźć w sekcji „Dla dzieci”, w której pojawi się zakładka „Cartoon Network”.

UPC NA ŻĄDANIE dla dzieci i rodziców

Młodzi widzowie znajdą także inne propozycje dostępne bezpłatnie w ofercie UPC NA ŻĄDANIE – hity kanału JimJam, m.in. „Bob Budowniczy”, „Roztańczona Angelina” i „Strażak Sam”, oraz film familijny „Dzieciaki z Wyspy Skarbów. Potwór z Wyspy Skarbów”, który można oglądać do końca maja br. Z kolei, przez cały czerwiec będzie można oglądać bez opłat trzecią część trylogii zatytułowaną: „Dzieciaki z Wyspy Skarbów. Tajemnica Wyspy Skarbów”.

Ponadto, w UPC NA ŻĄDANIE młodzi widzowie znajdą obecnie 23 pełnometrażowe filmy familijne i dla dzieci, wśród nich hity takie, jak: pięć części przygód Harry’ego Pottera, „Most do Terabithii”, „Lassie”, „Artur i Minimki”, „Charlie i fabryka czekolady”, „Zebra z klasą”, czy „Step Up 2”.

By ułatwić poruszanie się po menu UPC NA ŻĄDANIE, od niedawna w kategorii „Dla dzieci” dostępne są trzy zakładki: „Filmy”, „Cartoon Network” i „JimJam”, które zastąpiły podział na grupy wiekowe: „Do 6 lat” i „Od 6 lat”.

W ramach UPC NA ŻĄDANIE dostępnych jest już ponad 240 filmów, w tym około 30 produkcji fabularnych i dokumentalnych, dostępnych w jakości HD. Obecnie z UPC NA ŻĄDANIE korzystać mogą wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i kilkunastu okolicznych miejscowości. Zasięg UPC NA ŻĄDANIE będzie sukcesywnie rozszerzany. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w Trójmieście oraz aglomeracji katowickiej. Do końca roku UPC NA ŻĄDANIE będzie dostępne dla około 75% klientów usługi telewizji cyfrowej.

Szczegóły oferty UPC NA ŻĄDANIE dostępne są pod adresem: www.upc.pl/telewizja/upc-na-zadanie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu