Kreatywna nowość na polskim rynku

CzuCzu, słynny maszynista Ciufcia.pl – największego w Polsce portalu dla dzieci – stał się bohaterem nowej serii zabaw kreatywnych pt. „Rysuj z CzuCzu”.

Za powstanie nowej serii odpowiada wydawnictwo Bright Junior Media, odpowiedzialne również za poprzednią, cieszącą się uznaniem dzieci i rodziców serię zabaw pt. „Zgaduj z CzuCzu”. Kreatywna zabawa „Rysuj z CzuCzu”, polega na wielokrotnym malowaniu i wycieraniu kart przez dzieci, w kategoriach wiekowych (3-4, 4-5, 5-6, 6-7 lat).

We wnętrzu magicznej walizeczki mieści się 50 ilustracji, na 25 specjalnych kartach a także flamaster i ściereczka. Każda z tych ilustracji może okazać się inna, wyjątkowa i niepowtarzalna – wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni i tego, jak dziecko postanowi zrealizować poszczególne zadania.

„Rysuj z CzuCzu” stworzyli psychologowie i pedagodzy – specjaliści z poszczególnych dziedzin, ale także rodzice dla rodziców.

Zabawa z CzuCzu daje dziecku możliwość ćwiczenia umiejętności manualnych, koncentracji uwagi, spostrzegawczości, analizy i syntezy wzrokowej oraz kreatywności, stymuluje szeroką gamę funkcji psychomotorycznych i poznawczych dziecka. Co ważne „Rysuj z CzuCzu” jest w całości wyprodukowane w Polsce i jest do nabycia w sieci salonów Smyk.

źródło/autor: hanbright.com