Knieja pełna przygód

Podczas oficjalnej premiery „Chaptera III – The Elder Kingdoms”, która odbędzie się 18 maja, w północno-wschodniej części Wzgórz Grzmiącego Kopyta pojawią się błotniste pustkowia „Południowej Kniei Janost”. Nowa strefa Runes of Magic zawiera liczne misje dla graczy, których postacie osiągnęły w grze poziom 57.

Duszne i wilgotne powietrze unoszące się nad Południową Knieją Janost wywołuje otępienie a bagnisty krajobraz jest pełen niebezpieczeństw. To tutaj leży Księstwo Shador należące do mieszkańców lasu, którzy podnieśli umiejętność posługiwania się łukiem i strzałą do rangi sztuki. Protoplastka, Jenny Giant „Tysiąc Piór”, była dawnymi czasy bliskim sprzymierzeńcem czcigodnego Króla Kalume. Przez wieki, blask ludu jednak przeminął i teraz potomkowie Tysiąca Piór organizują wyprawę przez skaliste, groźne góry, by oprzeć się brutalnym siłom z Zamku Warnorken. Bastion barbarzyńskiego Barona Reuena von Jury jest bowiem źródłem całego zła w Południowej Kniei Janost. Dzielni śmiałkowie, wysłani przez młodego Króla Callaway’a, zbierają się na terenie bagien, chcąc wesprzeć zacny lud Shador.

Niemniej gracze muszą najpierw zdobyć zaufanie i przychylność skrytych mieszkańców lasu, wykonując liczne misje – w całej strefie jest ich ponad 100 i wszystkie ilustrują historię Południowej Kniei Janost. Tego wszystkiego gracze będą mogli doświadczyć już od 18 maja. Więcej informacji na temat nowej strefy znajduje się na oficjalnej stronie: www.runesofmagic.com a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.

Runes of Magic – Świat pełen magii i przygód

Runes of Magic na nowo ustanowiła standardy darmowych gier komputerowych MMORPG w kategoriach gry, zabawy i jakości. Ta fabularna gra online zawiera ekscytującą, wielowarstwową opowieść, na tle której przewija się ponad 2.300 misji osadzonych w magicznym świecie Taborei. Dotychczas Runes of Magic zdążyła zjednać sobie ponad 3 miliony zarejestrowanych użytkowników, jednocześnie kreując na rynku tytuł cieszący się niesłabnącą popularnością i wchodząc tym samym do kanonu obowiązkowych pozycji dla fanów gier RPG i MMO.

Charakterystyczny dla Runes of Magic jest unikatowy system dwuklasowy, pozwalający graczom kombinować rodzaje klasy głównej i pobocznej. W konsekwencji gracz zdobywa nowe doświadczenia, co jeszcze bardziej rozwija i tak już szeroką ofertę. Do wyboru są dwie główne rasy postaci, Elfy i Ludzie. Każda podwójna kombinacja klas wyposażona jest we własne, potężne umiejętności elitarne. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się możliwość urządzania własnego wirtualnego domu. Gildie natomiast mogą stawiać własne zamki z możliwością rozbudowania ich o dalsze budynki. Dzięki rozległemu systemowi rzemiosła i reputacji, pełnym napięcia rozgrywkom PvP, a także wszechstronnemu dopasowaniu do potrzeb użytkownika oraz cieszącym się popularnością instancjom, w Runes of Magic każdy znajdzie coś dla siebie.

Tajwański producent Runewaker regularnie wzbogaca świat gry o darmowe wątki, pełne nowych wyzwań.

Charakterystyka Runes of Magic

  • System dwuklasowy z ośmioma klasami oraz wyjątkowymi umiejętnościami elitarnymi
  • Indywidualne urządzanie domów i zamków gildii
  • Bogata fabuła oferująca ponad 2.300 misji, w tym cykl opowieści epickich
  • Trzymające w napięciu pojedynki Gracz kontra Gracz (PvP) na arenach i polach bitwy
  • Ułatwiony transport dzięki portalom i szerokiej gamie wierzchowców
  • Wymagające walki z Bossami w rozbudowanych, pełnych niebezpieczeństw instancjach do 36 graczy naraz
  • Ciekawe minigry urozmaicające życie codzienne postaci
  • Dynamiczny system rzemiosła i dostosowane do preferencji użytkownika przedmioty
  • Systematyczne, kompleksowe i darmowe aktualizacje z nowymi wątkami gry
  • Free-to-Play: bez miesięcznego abonamentu, darmowe pobranie gry
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu