Klub Małego Poligloty „Angielski Urwis” w Bonarka City Center

Od 14 maja w Bonarka City Center rozpoczyna swoją działalność Klub Małego Poligloty „Angielski Urwis”. W jego ramach prowadzone będą zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków. Autorski program oparty na metodzie TPR (Total Psychical Response), jest najlepszym sposobem na przygodę z językiem obcym, czyli naukę przez zabawę i zabawę podczas nauki.

„Efektywna nauka, szczególnie najmłodszych, musi ze sobą łączyć pracę kilku zmysłów: wzroku, słuchu, ruchu i dotyku” – mówią lektorzy z Centrum Językowego Mission – „dlatego wszystkie spotkania przebiegają w atmosferze twórczej zabawy, podczas której dzieci mają szansę poznać zarówno piosenki i wierszyki, jaki i zwroty grzecznościowe”.

Lekcje prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, dzięki temu dziecko początkowo osłuchuje się z melodią języka, zaczyna rozumieć i wreszcie powtarza usłyszane zwroty.

Godzinne warsztaty będą się odbywać w każdy wtorek, piątek i sobotę na terenie Teatru Małego Widza, w dwóch grupach wiekowych:

  • Dzieci 3 – 4 lata – godzina 11.00
  • Dzieci 5 – 6 lat – godzina 12.15

W ramach zajęć organizatorzy, poza opieką lektora, zapewniają materiały do nauki: przybory szkolne, zabawki, klocki, a także soczki.

Zapisy na zajęcia Klubu Małego Poligloty prowadzone są w Info Punkcie na Placu Pod Zegarem w Bonarka City Center. Koszt jednej lekcji to 10 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu