Inotel rozdaje bilety do kina

Z końcem kwietnia br. w pakiecie podstawowym oferowanym przez Inotel pojawił się nowy kanał informacyjny – Telewizja WTK. Dodatkowo, wystartowała promocja, w której do zdobycia są bilety do Multikina w poznańskiej Galerii Malta.

Telewizja WTK, obok BBC Knowledge oraz National Geographic w wersji HD, to 64-ty kanał wchodzący w skład pakietu podstawowego oferowanego przez Inotel.

Tymczasem bilety do kina może zdobyć dosłownie każdy, zarówno obecny klient, jak i osoby niekorzystające z usług Inotela. Akcja ta wpisuje się w misję firmy, która dba o wizerunek innowacyjnej, ale i przyjaznej dla klienta.

– Po pierwsze, chcemy zachęcać klientów, którzy z różnych powodów wyprowadzają się z mieszkań, aby polecali naszą ofertę nowym domownikom. W przypadku podpisania takiej umowy z nowymi mieszkańcami polecający otrzymuje od nas podwójny bilet do zrealizowania w Multikinie w poznańskiej Galerii Malta. Z drugiej strony, poprzez dostępność akcji dla osób niebędących naszymi klientami chcemy promować i budować pozytywną świadomość marki Inotel na rynku poznańskim – mówi Jacek Augustyniak, szef marketingu firmy Inotel.

Bilety można wykorzystać na dowolnie wybrany seans w ciągu 3 miesięcy od otrzymania. Wspomniana promocja potrwa do 1 czerwca br.

Dodatkowo, dwa podwójne bilety do Multikina w Galerii Malta można wygrać odpowiadając na proste pytanie: – Ile kosztuje Internet 10 Mbit/s w pakiecie oferowanym przez firmę Inotel? Odpowiedzi należy nadsyłać na adres biuro@inotel.pl do 1 czerwca br. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu