Informacje o systemach ERP łatwiej dostępne

Rusza nowa witryna internetowa wrocławskiej spółki SENTE Systemy Informatyczne, twórcy i dostawcy systemów ERP. Firma udostępniła m.in. informacje o pełnej ofercie oprogramowania zintegrowanego, a także bazę wiedzy i dostęp do artykułów merytorycznych poświęconych tego rodzaju systemom.

Witryna www.sente.pl, za której wygląd i interfejs odpowiada spółka SENTE i agencja kreatywna warsztatWEB.pl, przeznaczona jest dla obecnych i przyszłych użytkowników systemów ERP, głównie średnich i dużych przedsiębiorstw. Dostępne na stronie informacje dotyczące oprogramowania zintegrowanego zostały zebrane w jedną zakładkę, w ramach której mają oni dostęp do opisów poszczególnych modułów tworzących aplikację SENTE eSystem. Wkrótce, użytkownicy będą mogli także pobierać materiały informacyjne, zapoznać się z aktualnymi przykładami wdrożeń i referencjami firm korzystających z oprogramowania tego producenta. Znajdą tam również artykuły prasowe, omawiające różne aspekty dotyczące wdrożeń systemów zintegrowanych w przedsiębiorstwach. Co więcej, przedsiębiorcy, których firmy stoją przed szansą informatyzacji mogą za pośrednictwem formularza kontaktu z konsultantem zgłaszać potrzebę przeprowadzenia prezentacji wybranych modułów oprogramowania.

– Nasi obecni i potencjalni klienci mogą za pośrednictwem strony www zamówić cykliczny newsletter, w którym znajdą informacje o aktualnych wdrożeniach oprogramowania, porady merytoryczne oraz prezentację poszczególnych modułów systemu zintegrowanego. Ponadto, zależało nam na udostępnieniu przedsiębiorcom fachowego i stale aktualizowanego źródła wiedzy o systemach zintegrowanych. Wierzę, że nie zawiedziemy ich oczekiwań – mówi Jakub Czyżkowski, prezes zarządu SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Spółka uruchomiła również internetowe biuro prasowe, czynne całą dobę, przeznaczone dla dziennikarzy m.in. mediów IT i biznesowych. Znajdą w nim fachowe informacje i materiały merytoryczne oraz opinie ekspertów firmy, pomocne przy opracowywaniu tekstów prasowych, poświęconych oprogramowaniu zintegrowanemu.

źródło/autor: SENTE Systemy Informatyczne

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu