Effectica Direct wygrała przetarg na obsługę programu Lider Klub firmy Junkers

W wyniku wygranego przetargu Effectica pozyskała nowego klienta i rozpoczęła realizację programu premiowego „Lider Klub”, dla najlepszych instalatorów współpracujących z Junkersem.

Effectica opracowała nową formułę programu oraz oprawę graficzną – CI, materiały BTL, strona WWW. Odpowiada również za realizację atrakcji, jakie czekają na członków Lider Klubu.

Program premiowy skierowany jest do Autoryzowanych Instalatorów Junkers. Liderami mogą zostać te firmy instalacyjne, które w roku poprzedzającym daną edycję programu wykazały się największą aktywnością w instalowaniu urządzeń marki Junkers.

Status Lidera uzyskuje się na jeden rok – Lider Klub 2010 oficjalnie trwa od 1 marca 2010 roku do 28 kwietnia 2011 roku.

Program, poza wieloma atrakcjami dla uczestników (tj. wycieczki, nagrody, spotkania z celebrytami), jest przygotowany również z myślą o promowaniu członków Klubu wśród potencjalnych klientów. Właśnie dlatego stworzony został portal internetowy, gdzie potencjalni klienci mają okazję zapoznać się z wizytówkami najlepszych z Autoryzowanych Instalatorów firmy Junkers.

źródło/autor: Effectica Direct

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu