Dołącz do internetowych zmagań ligi Counter-Strike 1.6

Miłośnicy gry komputerowej Counter-Strike 1.6 będą mieli ostatnią w tym roku szansę na wzięcie udziału w wirtualnych potyczkach największego i najprężniej rozwijającego się projektu sportów elektronicznych w naszym kraju – Ligi Cybersport. Przez pięć dni trwać będą internetowe zapisy do czwartej tury zmagań rozgrywek OPEN, których stawką jest awans do wielkiego finału LAN oraz możliwość gry z najlepszymi drużynami z całego kraju o tytuły mistrzowskie oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Rejestracja pięcioosobowych zespołów ma charakter otwarty i potrwa do soboty tj. 15 maja do godziny 23.00. Internetowe zmagania w specjalnie utworzonym ladderze rozgrywane będą cały miesiąc, a osiem drużyn z największą liczbą punktów zgromadzonych na koncie awansuje do turnieju półfinałowego, gdzie rywalizacja toczyć się będzie o awans do wielkiego finału Ligi Cybersport. Warto również dodać, że najaktywniejszy zespół czwartej tury rozgrywek otrzyma komplet słuchawek Medusa NX SL-8781 Stereo Gaming Headset ufundowany przez sklep komputerowy NovaGame.pl.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących zapisów, terminarza oraz regulaminu rozgrywek znaleźć można na stronie www.cybersport.pl.

źródło/autor: Cybersport

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu