Allegro – Lepiej kup teraz

Piszcząca natrętnie bramka w sklepie, niedziałający czytnik w kasie, bezinteresowna złośliwość ze strony wózków sklepowych – zakupy w centrach handlowych mogą być prawdziwym koszmarem. Na takim założeniu opiera się nowa kampania Allegro, która zawitała na ekranach naszych telewizorów 10 maja.

W przygotowanych na potrzeby kampanii 3 spotach telewizyjnych odsyłamy wszystkich „ciężko doświadczonych” przez realia sklepowe do miejsca, gdzie zakupy są prostsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze – na www.allegro.pl.

Punktem wyjścia kreacji były długotrwałe obserwacje przeprowadzone w centrach handlowych przez pracowników agencji reklamowej. Ta ciężka praca, godziny przeglądania zapisów kamer przemysłowych, przechadzania się po sklepach, przesiadywania na ławeczkach i wygrzewania się w wiosennym słońcu na parkingu zaowocowały kampanią „Lepiej kup teraz”. Za kreację odpowiada agencja GPD Advertising z Poznania, a pełne brutalnej prawdy o tradycyjnych zakupach spoty wyprodukowało życie i dom produkcyjny Tandem Taren-To.

źródło/autor: GPD Advertising

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu