Rozwiązania audio ECLER w Veracomp

Dział systemów audiowizualnych Veracomp poszerzył ofertę o rozwiązania audio hiszpańskiego producenta ECLER. Urządzenia mają zastosowanie w przypadku profesjonalnych instalacji wymagających wykorzystania niezawodnego i wysokiej jakości sprzętu audio.

Oferta produktowa ECLER w Veracomp jest bardzo bogata. Znalazły się tutaj urządzenia do dystrybucji sygnału audio, transformatory do wielokanałowych wzmacniaczy, mixery instalacyjne, naścienne kontrolery głośności, cyfrowe procesory dźwięku, sieciowe wzmacniacze audio, wzmacniacze stereo, a także kable. ECLER to również głośniki do zabudowy w suficie oraz pokaźny wachlarz kolumn dalekiego zasięgu i kolumn głośnikowych (serie: ambit, audeo, dacord, nest, uma, verso), które mają rozmaitą moc i są dostępne w różnych obudowach pozwalających na dopasowanie ich do otoczenia. ECLER to także ciekawy i efektowny design – nad wyglądem niektórych serii kolumn głośnikowych pracowało światowej sławy studio GIUGIARO Design, które ma w swoim portfolio takie projekty, jak stadion Juventus Turyn.

Sprzęt audio marki ECLER stanowi uzupełnienie oferty Veracomp w zakresie rozwiązań przeznaczonych na rzecz profesjonalnych instalacji m.in. w salach konferencyjnych i szkoleniowych, placówkach organizujących wydarzenia kulturalne czy koncerty – czyli w miejscach, w których istotną rolę odgrywa wysoka jakość dźwięku. Oprócz urządzeń marki ECLER, w Veracomp są też dostępne rozwiązania audio firmy TOA (m.in. głośniki, systemy konferencyjne, wzmacniacze, mikrofony), Kramer (przełączniki, wzmacniacze, rozwiązania instalacyjne), a także sprzęt audio i wideo AMX (urządzenia sterujące, klawiatury nawigacyjne itp.).

źródło/autor: Veracomp

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu