„Zestaw sobie zestaw” Franke w promocyjnej cenie

Wraz z nadejściem wiosny firma Franke przygotowała dla swoich klientów akcję promocyjną pod hasłem „Zestaw sobie zestaw”. Do końca roku osoby, które zdecydują się na zakup wybranych modeli zlewozmywaków stalowych i fragranitowych marki Franke, otrzymają baterię Franke za 1 PLN + VAT.

Najnowsza promocja Franke skierowana jest zarówno do osób, które dopiero urządzają dom lub mieszkanie, jak i do właścicieli czterech kątów, którzy pragną odmienić wystrój swojej kuchni. Wybierając jeden z dwudziestu modeli zlewozmywaków Franke, otrzymają baterię w promocyjnej cenie. W ofercie znalazły się zarówno popularne zlewozmywaki stalowe z serii Calypso, Mikado i Euroform, jak i nowoczesne modele Maris, Milan i Admiral, wykonane z wysokiej jakości kompozytu – Fragranitu Durakleen Plus, opatentowanego przez Franke. Zlewozmywaki granitowe dostępne są w trzech kolorach – orzechowym, grafitowym i beżowym. Klienci którzy zdecydują się na zakup modeli wykonanych ze stali szlachetnej, mają do wyboru dwa rodzaje wykończenia – jedwab (gładka, matowa stal) i len (stal lekko karbowana, przypominająca wyglądem strukturę lnu).

Do każdego zakupionego w ramach akcji „Zestaw sobie zestaw” zlewozmywaka, Klienci otrzymują baterię Franke w promocyjnej cenie. Oferta specjalna obejmuje dwa rodzaje baterii – ze stała wylewką w cenie 1,22 PLN lub z wyciąganą wylewką w cenie 159 PLN. W skład zestawu ze zlewozmywakiem stalowym wychodzi bateria ze stałą wylewką Vela lub bateria z wyciąganym natryskiem Zeta. Propozycja dla zlewozmywaków fragranitowych obejmuje baterię ze stałą wylewką Bahia (zestaw w kolorze orzechowym dostępny jest z baterią Princess) lub baterię Prince, z wyciąganym natryskiem. Wszystkie baterie zostały dobrane zgodnie z kolorystyką zlewozmywaków, zaś szeroka oferta produktów, dostępnych w ramach nowej promocji Franke, pozwala dopasować zestaw do wystroju wnętrza oraz potrzeb domowników.

„Wysokiej jakości zlewozmywak i bateria to sprzęty niezbędne w każdej kuchni. Aby nie narzucać Klientom wyboru konkretnego produktu, w ofercie promocyjnej znalazły się zarówno popularne zlewozmywaki stalowe, jak i modele kompozytowe. Dodatkowo do każdego zlewozmywaka przygotowaliśmy ofertę dwóch baterii – z wyciąganą wylewką i bez, aby każdy mógł dopasować zestaw do swoich potrzeb. Nasi dystrybutorzy chętnie podpowiedzą Klientom, jakie produkty będą najbardziej praktyczne do konkretnej kuchni. ” – powiedział Jarosław Matys, Product Manager firmy Franke Polska Sp. z o.o.

Promocja obowiązuje do końca roku we wszystkich punktach partnerskich firmy Franke na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Zestaw sobie zestaw” dostępne są na stronie internetowej www.franke.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu