Wiosna w stylu shuffle

iPod shuffle, najmniejszy na świecie odtwarzacz mp3 to doskonały gadżet dla mobilnych fanów muzyki. Jego zalety docenią wszyscy miłośnicy sportu, szczególnie w sezonie wiosennym. Co więcej, wielu specjalistów od dźwięku wskazało właśnie shuffle, jako najlepiej brzmiącego iPoda.

Wypełniony ulubioną muzyką, niewrażliwy na dynamiczne ruchy i wstrząsy, a co naważniejsze – lekki. iPod shuffle umożliwi Ci jednoczesne swobodne uprawianie sportu i słuchanie muzyki. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na pieszą wycieczkę, jazdę na rowerze, kajaki, czy nordic walking. Chodzisz na siłownię lub ćwiczysz w domu. Shuffle będzie Twoim doskonałym towarzyszem.

Muzyka i książki na wynos

iPod shuffle jest dostępny w wersji 2 GB i 4 GB, dając CI mnóstwo miejsca na zapisywanie utworów muzycznych – do 1 000 utworów w modelu 4 GB. Taka ilość starczy, i to ze sporym zapasem, do wielu godzin ćwiczeń. Znajdzie się tam nawet miejsce na liczne listy odtwarzania i książki audio.

Metalowy klips umożliwia przyczepienie iPoda shuffle do ubrania.

Steruj bez zatrzymywania się

Aby zredukować wagę i wielkość odtwarzacza, jego elementy sterowania zostały przeniesione na kabel słuchawek, w łatwo dostępne miejsce. Kiedy chcesz usłyszeć utwór, wstrzymać go lub przejść do kolejnego, nie musisz szukać odpowiedniego przycisku na odtwarzaczu — wystarczy, że naciśniesz przycisk na przewodzie. Dzięki temu zarządzanie muzyką nie wymaga odrywania wzroku ani uwagi od tego, co akurat robisz.

Jednym z elementów sterujących jest funkcja Voice Over, dzięki której shuffle potrafi odczytać nazwę utworu, wykonawcy czy playlisty i to w ponad 20 językach, w tym polskim.

Dopasuj muzykę do rodzaju sportu

Zsynchronizuj listy odtwarzania iTunes z komputera z iPodem shuffle i przygotuj się na odpowiednie tempo i rodzaj wysiłku. Trening kardio, pilates, yoga, czy rower – każdy z tych sportów wymaga innego rodzaju muzyki. Zarządzaj utworami w prosty sposób i bez przerywania ćwiczeń odnajdź ten, który najbardziej pasuje do Twojego nastroju i uprawianego sportu.

Shuffle występuje w 5 kolorach: różowym, zielonym, niebieskim, srebrnym i czarnym oraz dwóch wersjach: 2GB i 4GB.

iPod shuffle jest dostępny w dwóch wersjach:

iPod shuffle 2GB – 219 zł

iPod shuffle 4GB – 309 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu