System ERP Asseco Business Solutions w kolejnej chłodni Pago SP. Z O.O.

  • by

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, podpisała umowę z firmą PAGO Sp. z o.o. na wdrożenie systemu Asseco SOFTLAB ERP w nowej chłodni w Dąbrowie Górniczej. Finalizacja projektu zaplanowana jest na drugą połowę tego roku.

Umowa pomiędzy Asseco Business Solutions i PAGO obejmuje uruchomienie rozwiązania wspierającego kompleksowe zarządzanie firmą opartego na systemie Asseco SOFTLAB ERP w nowej chłodni składowo – dystrybucyjnej. Obszary, które obejmie wdrożenie to między innymi: logistyka i sprzedaż, zarządzanie magazynem wysokiego składowania, finanse i księgowość, kadry i płace, środki trwałe. Wdrożone zostanie również rozwiązanie B2B autorstwa Asseco BS. W biurze i 3 pozostałych chłodniach PAGO rozwiązania dostarczone przez Asseco BS wykorzystywane są na ponad 60 stanowiskach.

Wdrożenie systemu Asseco SOFTLAB ERP w kolejnym obiekcie magazynowym należącym do PAGO jest elementem realizacji strategii firmy – ma na celu integrację oraz usprawnienie obsługi całości procesów biznesowych, związanych z logistyką powierzonych towarów oraz automatyzację fakturowania i rozliczania usług w zakresie składowania i dystrybucji.

PAGO to największa w Polsce sieć chłodni składowo – dystrybucyjnych z pełną obsługą logistyczną produktów mrożonych. Firma powstała w 2007 roku. Od samego początku jest wierna zasadzie: „gwarantuj standardy, jakich sam oczekiwałbyś będąc klientem”. Inwestuje w nowoczesne technologie i kapitał ludzki. Oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą łańcucha dostaw: od odbioru, poprzez składowanie, konfekcjonowanie, przepakowywanie, etykietowanie, kompletację, aż po transport i dostawę do końcowego odbiorcy. Aktualnie posiada 3 nowoczesne obiekty w strategicznych lokalizacjach: Poznań, Warszawa i Gdańsk. Ich łączny potencjał składowania to 85 000 miejsc paletowych. Wszystkie pracują w systemie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu