Dwa złote medale dla wódki z Polski

Stock Prestige Vodka najnowszy produkt z lubelskiej fabryki doskonale został przyjęty przez jurorów międzynarodowych konkursów alkoholowych. Tegoroczny Monde Selection przyniósł mu Grand Gold Quality Award 2010. Kolejne Grand Gold powędrowało dla Wódki Żołądkowej Gorzkiej na Trawie Żubrowej.W prestiżowym brukselskim konkursie, organizowanym od 1961r. przez najstarszą na świecie, niezależną organizację, badającą jakość alkoholi, Stock Prestige Vodka okazała się bezkonkurencyjnym zwycięzcą, zdobywając złoty medal w kategorii wódek premium. O pierwszym miejscu na podium zadecydowały wszystkie te walory, które sędziowie Instytutu Jakości uważają za decydujące: smak, zapach, czystość oraz harmonia składników. Alkohole z całego świata, które zostały zgłoszone do konkursu, testowali wyspecjalizowani eksperci oraz profesjonaliści z firm badawczych i naukowych, którzy są liderami opinii w dziedzinie wyrobów spirytusowych.

Nie tylko w Europie Stock Prestige Vodka zyskała wysokie noty. Na międzynarodowym konkursie w San Francisco, gdzie w szranki stanęły te tradycyjne oraz te „najdziwniejsze” trunki z całego świata, ta wódka zdobyła wysoką srebrną lokatę.

Także w kategorii wódek gatunkowych lubelski trunek zdobył uznanie jurorów. Aromat i smak Wódki Żołądkowej Gorzkiej na Trawie Żubrowej skłonił sędziów do jednomyślnego przyznania jej złotej lokaty. Wyjątkowy smak, łączący w sobie sok jabłkowy i kumarynę – ekstrakt z trawy żubrowej oraz ziołowy aromat okazał się trafiony w dziesiątkę. Jurorzy uznali to harmonijne połączenie za doskonałe przyznając Grand Gold w tej kategorii.

źródło/autor: mediaforum

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu