Delegata rozszerza portfolio o nowe kanały HD

Oferta programowa agencji Delegaty wzbogaciła się o dwa nowe kanały tematyczne, oferowane w rozdzielczości HD: FASHION TV HD oraz MEZZO LIVE HD.

FASHION HD – to specjalna wersja w wysokiej rozdzielczości najbardziej znanego kanału o modzie. Fashion HD to ekskluzywny świat wielkiej mody ilustrowany doskonałą muzyką. Na ofertę programu składają się: relacje z największych imprez świata mody, reportaże zza kulis pokazów i sesji zdjęciowych, portrety projektantów mody i najlepszych modelek.

MEZZO LIVE HD – zapewnia swoim widzom muzyczne doznania najwyższej jakości. Oferta tego kanału została specjalnie stworzona aby zapewnić miłośnikom muzyki klasycznej i jazzu możliwość oglądania najpiękniejszych i najbardziej znanych wydarzeń muzycznych w rozdzielczości HD. Mezzo Live HD to : przedstawienia, koncerty,recitale z najbardziej prestiżowych sal koncertowych i teatralnych na świecie.

„Nowe kanały HD są odpowiedzią na potrzeby rynku telewizyjnego” -powiedziała Dagmara Iwańczuk właścicielka Delegaty. Zostały podpisane już pierwsze umowy z sieciami kablowymi oraz IPTV.

źródło/autor: Delegata

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu