Cytrynówka Lubelska z doskonałymi wynikami sprzedaży

Trunek wprowadzony na rynek listopadzie 2009 już zyskał uznanie konsumentów. Świadczą o tym ostatnie dane przedstawione przez Centrum Monitorowania Rynku.

Od momentu pojawienia się na rynku, udział wolumenowy Cytrynówki Lubelskiej w segmencie wódek smakowych utrzymuje stałą tendencję wzrostową. W marcu osiągnął już 19,38%. Wyżej plasuje się jedynie Wódka Żołądkowa Gorzka, tego samego producenta

34,13%. Tak wynika z monitoringu sprzedaży detalicznej w handlu tradycyjnym, przeprowadzonego przez Centrum Monitorowania Rynku* (źródło: badanie przeprowadzone przez Centrum Monitorowania Rynku, 22.03.2010r.)

– To duży sukces, konsumenci docenili Cytrynówkę – mówi Karolina Wróblewska, Brand Manager w Stock Polska. – Nie jesteśmy zaskoczeni, to dobry produkt w dobrej cenie. Sukcesu sprzedażowego należy upatrywać przede wszystkim w walorach smakowych trunku, który produkowany jest wyłącznie na bazie naturalnych składników. Receptura oparta jest na soku wyciśniętym ze świeżych cytryn.

Wprowadzenie tego trunku na rynek poprzedzone było badaniami fokusowymi, które wykazały, że Cytrynówka jest najbardziej oczekiwanym przez konsumenta smakiem. Popyt na Cytrynówkę Lubelską, potwierdza preferencje Polaków. (zgodnie z badaniami jakościowymi 4 Focus Group Interview, na zlecenie Stock Polska, Millward Brown 15-16.05.2009r.).

Wiadomość z ostatniej chwili: Cytrynówka Lubelska została doceniona w jednym z najbardziej liczących się międzynarodowych konkursów alkoholowych Monde Selection. W tegorocznej edycji zdobyła srebrny medal!

źródło/autor: mediaforum

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu