Avnet: nowy serwis edukacyjny – www.avnet.edu.pl

Avnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną oraz autoryzowany dystrybutor VMware uruchomił nową wersję serwisu edukacyjnego Centrum Wiedzy Avnet – www.avnet.edu.pl. Wersja ta pozwala m.in.: na wyszukiwanie w sposób intuicyjny informacji o szkoleniach, warsztatach, roadshow, a także o egzaminach autoryzacyjnych Prometric i Pearson VUE.

Serwis Centrum Wiedzy Avnet został stworzony od podstaw. Ma bardzo przejrzystą strukturę. Zawiera na bieżąco aktualizowane informacje o szkoleniach, warsztatach, etc. z zakresu produktów, rozwiązań czy usług IBM, VMware, innych. Znajdują się w nim także kompleksowe informacje na temat egzaminów autoryzacyjnych Prometric oraz Pearson VUE (Avnet Sp. z o.o. posiada status autoryzowanego ośrodka egzaminacyjnego Prometric oraz Pearson VUE).

Z poziomu serwisu Centrum Wiedzy Avnet można się zapisać na dowolnie wybrane szkolenie czy egzamin, zorganizować przygotowane pod indywidualne zamówienie warsztaty, przejrzeć ofertę Avnet Technology Center, etc. Wkrótce pojawi się bardzo atrakcyjna oferta miękkich szkoleń adresowana do szerokiego grona odbiorców.

Pomysłodawcą i koordynatorem nowego serwisu Centrum Wiedzy Avnet, a jednocześnie szefem szkoleń w Avnet jest Aleksandra Patraszewska, która mówi, że: „Portal stworzyliśmy z myślą o naszych Biznes Partnerach i Klientach. Mamy nadzieję, iż jego przystępność i czytelność pozwolą nam jeszcze bardziej usprawnić przepływ informacji. W najbliższej przyszłości na stronach Centrum Wiedzy Avnet zamieścimy materiały szkoleniowe, które będą dostępne dla uczestników szkoleń z poziomu ich komputerów. Mamy też inne plany. Jesteśmy przy tym otwarci na uwagi dotyczące nowego serwisu”.

źródło/autor: Avnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu