OOH magazine patronem konkursu „Obsesja Papieru, Tworzyw 2010”

OOH magazine objął patronatem konkurs „Obsesja Papieru, Tworzyw 2010”. Celem organizowanej przez Cezex Sp. z o.o. imprezy jest wyłonienie najbardziej wartościowych – pod względem artystycznym – prac, wykonanych na papierach i tworzywach znajdujących się w portfolio firmy. Swoje projekty mogą zgłaszać niezależnie twórcy, agencje reklamowe, działy kreacji oraz przedstawiciele środowiska poligraficznego.

Miesięcznik „OOH magazine” postanowił ponownie objąć patronatem medialnym konkurs „Obsesja Papieru, Tworzyw”. Przedsięwzięcie organizowane po raz ósmy przez Cezex Sp. z o.o., cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród pracowników agencji reklamowych, działów kreatywnych, niezależnych artystów i projektantów oraz przedstawicieli działów marketingu.

– Od lat, konsekwentnie przyglądamy się i dopingujemy w rywalizacji artystów, którzy biorą udział konkursie – tłumaczy Joanna Łęczycka, redaktor naczelna „OOH magazine”. – To wspaniała szansa zarówno dla niezależnych twórców, jak i pracowników agencji reklamowych, działów kreacji oraz przedstawicieli szeroko rozumianej poligrafii. Jesteśmy bardzo ciekawi poziomu prac zgłoszonych do tegorocznej edycji.

Nadesłane w ramach konkursu „Obsesja Papieru, Tworzyw” prace oceniać będzie komisja konkursowa. Obok przedstawicieli środowisk artystycznych i poligraficznych, zasiądą w niej również reprezentanci patronów medialnych, w tym „OOH magazine”, i organizatorzy.

Zgodnie z regulaminem tegorocznej edycji „Obsesja Papieru, Tworzyw”, zgłoszone prace kwalifikowane będą do dwóch równoległych konkursów: „Obsesja Papieru” i „Obsesja Tworzyw”. W pierwszym, projekty ocenione zostaną w czterech kategoriach, tj. „Mistrzowska Kreacja”, „Mistrzowski Projekt”, „Egzamin na Mistrza” oraz „Mistrzostwo na Wielką Skalę”. W konkursie „Pasja Tworzyw” prace oceniane będą natomiast w dwóch kategoriach: „Kreacja”, gdzie liczyć się będzie pomysł, oraz „Wykonanie”, w której jurorzy zwracać będą uwagę przede wszystkim na jakość wydruku i wykonania.

Zwycięskie i wyróżnione w konkursie „Obsesja Papieru, Tworzyw” prace zaprezentowane zostaną podczas pokonkursowej wystawy. Obszerna foto-relacja z imprezy w jedynym z wakacyjnych numerów „OOH magazine” oraz na www.oohmagazine.pl.

Termin zgłaszania prac upływa 21 maja br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2010.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu