Sport Evolution dla Timex Group Polska

Agencja marketingu sportowego Sport Evolution zrealizuje serię eventów promocyjnych na zlecenie Timex Group Polska. Kampania pod nazwą „Wyprawy biegowe z Timexem” ma promować nowy model zegarka Timex dla biegaczy.

W ramach kampanii zorganizowanych zostanie 5 wypraw biegowych w największych miastach w Polsce: Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Trójmieście i Warszawie. Gwiazdą eventów będzie Rafał Wójcik – czołowy polski maratończyk ostatnich lat i półfinalista olimpijski z Sydney w biegu na 3000m z przeszkodami. Zawodnik jest ambasadorem marki Timex w Polsce.

Podczas każdej wyprawy, jej uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania najnowszych zegarków sportowych marki Timex, w tym: kolekcji 150 Sleek Tap Screen wyposażonej w ekran dotykowy oraz Global Trainer – urządzenia pomiarowego wyposażonego w pulsometr i zaawansowany moduł GPS. Rafał Wójcik udzielał będzie również porad treningowych i żywieniowych.

Do współpracy przy organizacji Wypraw Biegowych z Rafałem Wójcikiem zostaną zaproszone największe kluby biegacza z miast, w których projekt będzie realizowany. Poniżej prezentujemy terminarz wypraw:

  • 15.05.2010 Łódź
  • 12.06.2010 Poznań
  • 11.09.2010 Kraków
  • 16.10.2010 Gdańsk
  • 20.11.2010 Warszawa

Projekt będzie wsparty działaniami promocyjnymi w mediach branżowych. Planowaniem i realizacją „Wypraw biegowych z Timexem” zajmuje się agencja Sport Evolution, która zarządza wizerunkiem Rafała Wójcika i obsługuje kontrakt zawodnika z firmą Timex.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu