Słodycze i wakacje dla dzieci od Fundacji „Wawel z Rodziną”

  • by

Fundacja „Wawel z Rodziną” pamięta o wszystkich wychowankach Domów Dziecka w Polsce. Z okazji Dnia Dziecka już po raz kolejny przekaże placówkom ponad 6 ton słodyczy oraz ufunduje wybranym wychowankom wakacyjny wyjazd w góry.

O ich wyborze zdecydują internauci, którzy do 31 maja br. mogą głosować na wybraną przez siebie placówkę.

Już po raz kolejny Fundacja „Wawel z Rodziną” z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka organizuje akcję „Słodki Dzień Dziecka”. Do 1 czerwca 2010 r. do ponad 450 publicznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju trafią słodkie upominki. W ramach akcji Fundacja przekaże dzieciom ponad 6 ton słodyczy!

Dodatkowo, na specjalnie uruchomionym serwisie na stronie www.wawel.com.pl, dotyczącym akcji, przeprowadzone zostanie głosowanie. Internauci mogą oddawać głos na wybrany przez siebie Dom Dziecka, z załączonej na stronie listy. 15 wychowanków z trzech placówek, które otrzymają największą liczbę głosów, wyjedzie na pełne przygód wakacje w góry. Każdy, kto odda głos, otrzyma na swój e-mail kupon uprawniający do otrzymania filiżanki czekolady Wawel, do zrealizowania w jednym z 12 salonów firmowych Wawel na terenie całego kraju.

„Cieszymy się, że w tym szczególnym momencie możemy obdarować dzieci z Domów Dziecka słodyczami. Oprócz słodkich pakietów przygotowaliśmy dla nich 15 miejsc na obozie małych odkrywców w górach. Zagłosuj na bliską Ci placówkę na www.wawel.com.pl i przyczyń się do tego, aby dzieci spędziły niezapomniane wakacje” – zachęca Sylwia Warnecka, wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną”.

Patronat medialny nad akcją objęli: RMF FM, Dziennik Polski, TVP Kraków, TVP Łódź, TVP Olsztyn oraz Miastodzieci.pl. Więcej informacji na stronie www.wawel.com.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu