Cooler Master zasila w drodze

Właśnie miałeś przejść na kolejny poziom gry, a konsola się rozładowała?Musisz wykonać ważny telefon do klienta, ale twoja komórka jest już bez zasilania? Dzięki Choiix Power Fort od Cooler Master Group, w każdej podróży możesz zapewnić sobie kilkukrotnie dłuższą pracę urządzeń mobilnych.

Wygoda w podróży

Odtwarzacze MP3, smartphone, przenośne konsole do gier – w dzisiejszych czasach każdy posługuje się kilkoma gadżetami. Wykorzystujemy je w pracy, dla utrzymania kontaktu z przyjaciółmi, lub dla samej rozrywki w podróży. Nigdy więcej sprzętu rozładowanego w najmniej pożądanym momencie, niezależnie czy siedzisz w samolocie, pociągu, czy na lotnisku, zawsze masz możliwość doładowania urządzenia z własnego źródła zasilania. Power Fort jest przenośną baterią zewnętrzną, kompatybilną z większością urządzeń mobilnych wyposażonych w port micro-USB lub mini-USB. Idealnie nadaje się dla osób często podróżujących, dając im jeszcze większą swobodę komunikowania się w drodze. Na spodzie urządzenia, dla większej funkcjonalności zamontowana została również miniaturowa latarka.

Wydajność i szybkość

Choiix Power Fort 10Whrs jest w stanie czterokrotnie naładować odtwarzacz mp3/mp4, trzykrotnie smartphone, dwukrotnie przenośną konsolę do gier, a nawigację GPS półtora raza. Poradzi sobie szybciej z naładowaniem niż większość standardowo dołączanych ładowarek. Choiix Power Fort jest również kompatybilny z najnowszymi produktami Apple, w tym Apple IPad.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu