Weź sprawy w swoje ręce

Firma iSource, wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce, wprowadziła do oferty nowy produkt Macally iSHOCKX – kontroler do gier z opcją Dual Shock, dedykowany komputerom PC i Mac. Dzięki urządzeniu każdy komputer stanie się pełnoprawną konsolą, która pomoże Ci wejść do świata ulubionych gier i przeżyć niezapomniane wrażenia.

Nie musisz kupować konsoli, aby dać się wciągnąć w nowy wymiar wrażeń i poczuć emocje sportowe, eksplozje oraz wstrząsy. Z kontrolerem iSHOCKX, podłączanym bezpośrednio do Twojego komputera, masz do dyspozycji nie tylko obraz, ale wszystko to, co sprawi, że faktycznie odczujesz, jakbyś przeniósł się do rzeczywistości wirtualnej. Podłącz się i graj.

Nowy iSHOCKX doskonale sprawdza się w nawet najbardziej wymagających grach. To, co wyróżnia nowy pad to precyzyjna i błyskawiczna reakcja na ruch, a także kontrola działania w czterech osiach. Rozbudowany system 12 przycisków (w tym turbo fire i inne tryby wyboru) z funkcją d-pad zapewnia pełną kontrolę nad wydarzeniami na ekranie.

Kontroler współpracuje z wszystkimi grami na komputer Mac i PC, pomagając odkryć ich głębię i cieszyć się nową jakością. Ergonomiczny kształt powlekany gumą zapewnia wysoki komfort użytkowania, co jest cenne szczególnie w sytuacji pełnej koncentracji i zaangażowania na najwyższym poziomie gry. Pad działa zarówno w trybie cyfrowym i analogowym, zapewniając m.in. wibracyjne sprzężenie zwrotne.

Urządzenie dostępne jest w ofercie firmy iSource w cenie SRP brutto 109 PLN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu