Reebok promuje buty biegowe w sieci Intersport

Już 8 maja rusza kolejna edycja akcji promocyjnej Reebok „Buty na stopy” w sklepach sieci Intersport. Jej realizacją i promocją zajmuje się agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

W ramach akcji, od 8 maja do 6 czerwca, w 12 sklepach Intersport w największych polskich miastach obecni będą eksperci biegowi Reebok, którzy doradzą klientom w doborze odpowiednich butów biegowych oraz zbadają ich stopy pod kątem rodzaju ich sklepienia. Co więcej, każdy kto kupi w tym okresie jeden z sześciu promowanych modeli butów, może liczyć na 15% rabatu oraz koszulkę biegową lub zestaw czapeczka + skarpetki gratis.

Celem akcji jest także wsparcie początkujących biegaczy. Dlatego eksperci będą udzielali porad treningowych i żywieniowych. Przygotowano również specjalną broszurę poradniczą dla joggerów z podstawowymi informacjami o rozgrzewce, diecie i treningu.

Jest to już trzeci rok współpracy Reebok z agencją Sport Evolution przy akcji „Buty na stopy”. W tym roku, agencja odpowiada również za całość działań promocyjnych kategorii runningowej marki.

źródło/autor: Sport Evolution

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu