Zobacz, co można kupić na Aukcji Nieruchomości w Krakowie

Już 6 maja rozpoczną się Dni Otwarte, w trakcie których będzie można obejrzeć mieszkania i lokale użytkowe, wystawione na Aukcji Nieruchomości w Krakowie.

Dni Otwarte potrwają do 15 maja, aukcja odbędzie się dzień później w krakowskim hotelu Novotel Centrum.

6 maja będzie można oglądać mieszkania w inwestycji Apartamenty Kliny na Klinach Borkowskich, w tym 48-metrowe mieszkanie, które na aukcji zostanie wystawione z ceną wywoławczą 248 000 zł. Tego dnia będzie można zobaczyć także mieszkania na osiedlu Fajny Dom w dzielnicy Czyżyny. Cena wywoławcza 43-metrowego mieszkania w tej inwestycji to 238 000 zł, czyli 5 500 zł /m2. Osoby poszukujące nieruchomości w centrum Krakowa powinny odwiedzić w tym dniu inwestycję Apartamenty Kordylewskiego, a w dzielnicy Krowodrza – inwestycję Chancard Residence, gdzie oprócz mieszkań, będzie można również zobaczyć lokale użytkowe.

Osoby planujące zakup nieruchomości na Aukcji Nieruchomości w Krakowie mogą je również oglądać 8, 11, 13 oraz 15 maja.

„Dla wygody osób zainteresowanych zakupem nieruchomości na aukcji, terminy Dni Otwartych zostały ustalone tak, aby umożliwić obejrzenie kilku inwestycji jednego dnia. Ponadto, na każdą inwestycję przypadają co najmniej 4 dni, w ciągu których można zobaczyć wystawione nieruchomości, sprawdzić dokumentację techniczną i zadać pytanie przedstawicielowi dewelopera czy organizatora aukcji” – mówi Paweł Hardej, dyrektor departamentu aukcji nieruchomości w Colliers International.

Aukcja Nieruchomości w Krakowie odbędzie się 16 maja br. (niedziela) w krakowskim hotelu Novotel Centrum, początek o godz. 16.00. Rejestracja od godz. 15.00. Szczegółowy harmonogram Dni Otwartych znajduje się na stronie www.kupujnaaukcji.pl/dni-otwarte.html.

Organizatorami aukcji są Colliers International oraz domy aukcyjne DESA Unicum i Rick Levin & Associates.

Więcej informacji o nieruchomościach wystawionych na Aukcji Nieruchomości w Krakowie można znaleźć na stronie www.KupujNaAukcji.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu